2733
2739

از هرچي مهم نيست شغل ازدواج خونه تا حالا تجربه شو داشتين كه از يه چيزي خيلي نا اميد باشين بعد برسين بهش ؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاحالا به هرچی که فکر میکردم نرسیدم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
2738
من 

ای بابا،،،شماهم که پیرو چروکیده هستی،،،،امروز چقدر چروکیده تو سایت دیده میشه😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من یه روز فکر نمیکردم این همه بدبخت بشم ولی بهش رسیدم😑

😂

من والله فکرنمیکردم شوهر با درک و منطقی ومهربونی گیرم بیاد وخانواده شوهر خوبی داشته باشم الان خداروش ...

با خانواده هنسرتون چجوری رفتار میکنید ببخشید ها میپرسم عقدم کمک لازمم مخصوصا اینکه من زود رنجم

زندگی با عشق زیباست😍بعد ۴ سال به عشقم رسیدم😃
2706