2737
2734

من 7 روز مونده به پریودم.سینه ی راستم گاهی اوقات یه تیری میکشه همش فک میکنم چیزی توش هست.فقطم یه نقطه س.چند روزیه. صبح ها هر بویی که قبلا برام عادی بود الان خیلی غلیییظ احساس میکنم مخصوصا بوی ادکلن که همسرم صبح ها میزنه بره سرکار قبلا دوست داشتم الان حالمو بد میکنه.1 ساله اقدامم دکتر تازه برام متفورمین و لتروزول و کپسول جنسینگ و رویال ژلی تجویز کرده و دارم استفاده میکنم دو روزه.به نظرتون میشه باردار باشم😔

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منظورم این نیست که داروهارو دو روزه مصرف کردم باردار بشمااااا

هـمـیـن کـه در وجـودِ مـن زنـدگـی مـیـکـنـی و قـلـب کـوچـکـت در تـن مـن مـیـتـپـد خـوشـبـخـت تـریـنـم ❤98/3/11

اخه انقد بی بی چک استفاده کردمو منفی بوده همسرم میگه اصلا اسمشو نیار.خودمم نمیتونم برم بگیرم دوره از منزلمون😔

2738
این قرصا برای چیه عزیزم

من وسط پریودم رفتم سونو گفتن تعدادی فولیکول زیر ده دارم.دکترم دید گفت احتمال تنبلی تخمدان خیلی خفیف داری بهم اینا رو داد

اگه 7روز مونده خب صبر کن عزیزم آن شاءالله بارداری... عجله نکن منم 3 چهار روز مونده ب موعدم اما حس میکنم سینه هام داره بزرگ میشه.. درد هم میکنه مخصوصا زیربغلم... درد کمر هم دارم نمدونم... خداکنه باردار باشم.. باید صبر کنیم😙