2733
2739
چرا خیییییلی بدتره من خودم نتونستم کامل ببینم اول تحقیق کن اگر دلشو داشتی ببین اصلا بنظرم نبیین  ...

منم میخاستم بگم..خیلی خیلی خیلی غیرانسانیه

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزیم یه فیلمه بهت پیشنهاد میکنم نبینی😐 ولی خوب اگه واقعا پایه فیلم ترسناکی سری فیلمهای (دابه)روب ...

اره دابه عالیه

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2731

تونل

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
یک فیلمیه دلم نمیاد بهت معرفی کنم خیلی اذیت میشی

وااای بگو من که عاشق فیلم ترسناکم

خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
عزیزیم یه فیلمه بهت پیشنهاد میکنم نبینی😐 ولی خوب اگه واقعا پایه فیلم ترسناکی سری فیلمهای (دابه)روب ...

من دابه رو کامل دیدم همونی که روح میره تو بدنشون 

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2738

وای بدم میاد از فیلم ترسناک نگا نکنید من فقط دابه رو نگا کردم خیلی روم تاثیر گذاشته فیلم فقط عاشقانه😍

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
دابه کدومه؟

ترکیه ایه

عالی فیلمش

۶قسمت داره که بهم ربطی ندارن

ولی خیلی قشنگه

چون فرهنگ‌ترکا به ما‌نزدیک تره این فیلمو که ببینی بیشتر‌باهاش ارتباط برقرار میکنی

دریاره سحر و‌جادو ایناس

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
ینی واقعا بدتر از احضار ندیدی؟😐 خب پس اصلا دابه رو نبین😓

عزیزم من فیلم ترسناک زیاد دیدم داستانهای ترسناکم زیاد خوندم اتفاقای عجیب و ترسناک واسه خودمو پدرمم افتاده یعنی تو واقعیتم یچیزایی رو لمس کردیم از احضار بگیر تا حلقه و راهبه و و اره و الان هزار پای انسانیم چند تیکشو دیدم دابه رم که میگی اگه باشه میبینم اما بنظرم احضار ازهمش ترسناک تره شنیدم که افراد زبادی با قسمت دومش خودکشی کردن و احضار هم از روی واقعیت ساخته شده اد و لورینم واقعین و بزنی تو نت می تونی عکس واقعیشوند ببینی

یه دختر پر انرژی مغرور فروردینی🤪🤪روانشناس هستم👸👸یه پاترهد و استاروارزفن .عاشق فیلم و کتابم. Albus:Lily, after all this time? severus: Always