2733
2739
عزیزم حتما جواب منو بده الان دختر شما چطوره وضعش

الان وضعش عااالیه

درکش خیلی خوب شده

کلامش بد نیست وضوح کلامش کمه 

درسش چون خوب کلمات رو نمیگه خوبم نمینویسه باعث شده دیکته ش ضعیف باشه ریاضیش خوبه

نقاشیش عالیه معلمش معتقده نابغه ست

دیگه چی بگم؟؟؟

🖤 
هم دکتر ها گفتند و هم گفتار درمانگرش ، من خاوران میبرم آخه راه دور نمی تونم برم

سلام عزیزم ذهنی و گفتاردرمانی رو همزمان میبرید؟

خودت میمونی چند دقیقه اول تا عادت کنن؟ 

البته زمانبره تو ۷ ۸ جلسه نمیشه دنبال پیشرفت بود ولی بچه هات میمونن؟ تمرکز دارن تو کلاس؟ خودت زیر نظر داریشون؟ 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم یه جوری بود فکر میکردم اوتیسمه اوووف چقدر عذاب کشیدم امسال کلاس اولو تموم کرد با موفقیت  ...

ببخش عزیزم منم نگران دخترم هستم میشه بیشتر از علایم پسرت بگی ببخش میپرسم فقط از رو نگرانی میپرسم

2728
الان وضعش عااالیه درکش خیلی خوب شده کلامش بد نیست وضوح کلامش کمه  درسش چون خوب کلمات رو نمیگ ...

سلام عزیزم خوبی خسته نباشی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
پسر منم یه جوری بود فکر میکردم اوتیسمه اوووف چقدر عذاب کشیدم امسال کلاس اولو تموم کرد با موفقیت  ...

خداروشکر

به منم ۲_۳سال گفتن اوتیستیکه

بعد که پیشرفتش رو دیدن و علایم اوتیسم محو شدن گفتن تاخیر شدید بوده یا از طیف خارج شده

اما اشرفی معتقده از طیف خارج شدن غلطه اونها چون مرکز گفتارشون نزدیک همه اختلات حسی همزمان با گفتار درگیر میشن و به تشخیص اشتباه میندازن

🖤 
2738
سلام عزیزم ذهنی و گفتاردرمانی رو همزمان میبرید؟ خودت میمونی چند دقیقه اول تا عادت کنن؟  البته ...

نه از جلسه اول با هاشون همکاری داشتند و دوست دارند اون محیط رو ۴۵ دقیقه کامل ، تک به تک میرن

سلام مانترا جان ممنونم عزیز دلم خوبی شما کوچولوت بهتره

مرسی عزیزم. در حال شیطنت. 

خداروشکر به منم ۲_۳سال گفتن اوتیستیکه بعد که پیشرفتش رو دیدن و علایم اوتیسم محو شدن گفتن تاخیر شدی ...

اخی چقدر بنظرم پسرات ناز میان. این بچه ها اینجورین دیگه غصه نخور نه که بی خیال باشی دکتر اینارو برو ولی نگران نباش من یادم میاد کاش به جا غصه خوردن بیشتر با پسرم بازی میکردم و از کودکیش کیف میکردم اما همش نگران بودم نگاش میکردم غم دنیا تو دلم میریخت دیر راه رفتن دیر حرف زدن کارای عجیبش مقایسه اطرافیان خیلی خستم کرد

نه از جلسه اول با هاشون همکاری داشتند و دوست دارند اون محیط رو ۴۵ دقیقه کامل ، تک به تک میرن

این عالیه. 

من که شک دارم پسرم حتی ۵ دقیقه اجازه بده کسی باهاش در ارتباط مستقیم باشه. 

پسر منم تاخیر گفتار داره ولی زیر دوساله فعلا فرصت داره که خودشو ثابت کنه

2706