2733
2734
عنوان

موهای زاید بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من معمولیم با ژیلت جواب میده

از ژیلت استفاده نکن😯😯😯😯

موهات ضخیم و زیاد میشه و رنگ پوستتم تیرررره😁

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
2731
ده ساله دارم استفاده می کنم مثه برفم😁

مگه ممکنه؟؟؟؟؟

خوش بحالت

البته من خودم پوستم حساسه به ژیلت

اگه خیلی مجبور باشم یه بار مصرف استفاده میکنم

مگه ممکنه؟؟؟؟؟ خوش بحالت البته من خودم پوستم حساسه به ژیلت اگه خیلی مجبور باشم یه بار مصرف استفاد ...

والا من پوستم از اول روشن بود شاید رو پوستای تیره تر خودشو نشون بده منم قسمت بیکینی حساسیت دارم برا اون راهی پیدا نکردم لیزر میگن بعد زایمان بهتره

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
والا من پوستم از اول روشن بود شاید رو پوستای تیره تر خودشو نشون بده منم قسمت بیکینی حساسیت دارم برا ...

نمیدونم ولی اونایی که ژیلت استفاده میکنن بدنشون تیره ترهههه...

همونطور که میگی به رنگ پوست هم بستگی داره

ولی در کل ژیلت خیلی سریع و راحته من با این که پوست روشنی دارم و از اونجایی که نمیتونم از ژیلت استفاده کنم باید کلی هزینه کرم موبر و وکس و شمع بدم

من واسه کیستم دو سه دوره عرق رازیانه میخوردم لامصب موهای پام دیگه رشدی نداره اصلا دیگه بلند نمیشه  چند هفته ست همونجوری مونده خخخ،،حمامم که میرم حوصله ندارم شیو کنم اخه نیازی نیس😀

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
نمیدونم ولی اونایی که ژیلت استفاده میکنن بدنشون تیره ترهههه... همونطور که میگی به رنگ پوست هم بستگی ...

نه اینطور نیس منم ژیلت کارم پوستم اصلا تیره نشده همون که بوده هس

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
واقعا چ عالی!!!!!حتما امتحان میکنم

آغا دیگه نزنی خودت چپ و چوله کنی،،،،من واسه کیستم میخوردم ببین اول پرولاکتین بدنت بالا نباشه بعد مصرف کن،، یوهو دیدی طوریت شد میشینی منو نفرین میکنی!