2737
2734
عنوان

دوراهی ازدواج و دروغگویی

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 124 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منگل شمایی که انقدر با بیشعوری حرف میزنی نه کسی که بنا به اعتقادش تصمیم گرفته تا قبل ازدواج رابطه ای ...

بی خیال بابا، همونقدر که اوشون بد حرف زد شما هم هنونقدر توهین کردی...

راستش منم گاهی دیدم کسایی که به شدت به ایم موضوع در ظاهر حساسن خودشون درگیر این مسائل بودن

2728
منگل شمایی که انقدر با بیشعوری حرف میزنی نه کسی که بنا به اعتقادش تصمیم گرفته تا قبل ازدواج رابطه ای ...

رابطه نداشته یا رابطه جنسی فرق داره درستم صحبت کن ب نظرم منفی بده چون فک نکنم با بی ادبی مثل تو بخواد زندگی کنه 

2740
ببین عزیزم . پسرای دیگه نمیان خودشون این شرطو بزارن ولی این مورد گذاشته خب واسش مهم بوده دیگه

ایشون فکرکنم خیلی مذهبی باشه. والا همه پسرا اگه بدونن یروز زنشون دوست پسرم داشته طلاقش میدن اطراف من ک همه همینطورن ولی دلیلی نمیشه ادم گذشتشو جاربزنه اگه توبه کرده

ایشون فکرکنم خیلی مذهبی باشه. والا همه پسرا اگه بدونن یروز زنشون دوست پسرم داشته طلاقش میدن اطراف من ...

جار نزنه

ولی اون بابا خودش گفته از قبل

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

ببین اونکه گفتن از گذشته و جزییاتش تعریف نکنید درسته هیچوقت هم نباید اینکار رو کرد حتی اگه همسرت مشکلی با این مسایل نداشته باشه ولی مساله اینه که در این حالت طرفین از سبک و مدل زندگی همدیگه باخبرن و پذیرفتنش اما وارد جزییات نمیشن این معنیش پنهانکاری و دروغ نیست

اگه خواستگارت این موضوع براش مهمه و حقیقت رو خواسته باید بگی 

به نظر من بگو سالها قبل با یکی اشنا شدم چند وقتی معاشرت کردیم البته با حفظ همه حریمهای اخلاقی خودم ولی به توافق نرسیدیم و تموم شد 

اصلا هم نگو گناه کردم و توبه کردم به خودت برچسب نزن

خواست میپذیره نخواست هم نخواست

حتی بهش بگو دیگه تو این دوره زمونه مگه دخترها تو اندرونی میمونن؟ هر دختری بالاخره ممکنه قبل از ازدواج با کسی معاشرت کنه

اگر خواستگارت خیلی نسبت به این موضوع واکنش داشته باشه و حساس و مشکوک باشه شاید انقدرها هم که فکر میکنی مورد خوبی برای ازدواج نباشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706