2726
عنوان

دوراهی ازدواج و دروغگویی

850 بازدید | 124 پست

سلام دوستان عزیز 

من دختری 24 ساله هستم و مدتی میشه که یه خواستگار خیلی خوبی دارم. ایشون خیلی مومن و متین و با شخصیت هستن و از رفتاراش و ظاهرش و بیان خودش کاملا پیداست که در گذشته رابطه ای با دخترا نداشتن. اما متاسفانه من در گذشته دور یه رابطه دوستی نامشروع داشتم ولی باکره هستم. من کاملا از اون رابطه پشیمونم و توبه کردم و تو این سالها سعی کردم گناهمو جبران کنم. 

مشکلی که پیش اومده اینکه ایشون میگن اگر من هر نوع رابطه ای داشتم حتی در صورت توبه، بهشون جواب منفی بدم. من در مورد حرام بودن اعتراف به گناه در محضر بندگان خدا مطلع هستم ولی این حکم اینجا کاربردی نداره چون واضحه که این جواب منفی من به معنی اعتراف به گناه نیست و خیلی دلایل دیگه میتونه برای اون وجود داشته باشه.

الان با توجه به اینکه میدونیم توبه کار از گناهش پاک میشه و انگار گناهی مرتکب نشده و اینکه این یه موقعیت خیلی خوب برای ازدواج هست، به نظرتون میتونم بهش جواب مثبت بدم؟

واقعا عنوان تاپیک برازنده تاپیکه،،،منم گیج شدم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعدا اگ بفهمه برات بدمیشه

جدن ازت پرسیده صادقانه جواب بده و ازخدابخاه ک دلشو نرم کنه و ازگناهت بگذره

بگو من پیش خدایه خودم توبه کردم و همین‌برام‌کافیه ک‌خدامنوبخشیده 

من اگ کسی صادقاته جوابموبده و ازگناهش پشیمون باشه میبخشمش

عزیزم ایشون خودش گفته که اگر رابطه ای داشتی حتی در صورت توبه بهم جواب منفی بده

خب یعنی رو این مساله خیلی حساسن

و بنظر من شما نگو علتش اینه که جواب رد میدم

یه ایرادی پیدا کن و بگو بخاطر اونه

مثلا چه ایرادایی داره بگو تا کمک کنیم که هم نفهمه هم رد کرده باشی ابرومندانه

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

من با هیچی کار ندارم الان

ولی  دوست ندارم یک عمر با عذاب وجدان و فکر اینکه ، نکنه یه روزی بفهمه ....  با کسی زندگی کنم ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

وقتی براش خیلی مهمه بی خیال شو چون اگه بفهمه بدبخت میشی 

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢

چدا خواستگارت همچین درخواستی داره؟

اخه هر ادمی گذشته ای داره، و ربطی به الانش نداره...

فکر نمیکنی طرز فکرش اشتباهه؟ ادم شکاک و .. نیست؟

تو از کجا میدونی خودش همچین ادمی نبوده که الان انقدر از این موضوع میترسه؟

من قبل ازدواجم با کسی رابطه نداشتم، اما اگه شوهرم ازم به این تاکید همچین چیزی میپرسید واقعا به طرز فکرش و تاثیرش تو ابنده زندگیم شک میکردم

2706