2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اونها رو نمی دونم 

ولی من شخصا وقتی خودمو می بینم ک تو بیست سالگی م  چه معیارهایی داشتم  ک تو بیست و پنج سالگی بعضی هاشو نقد میکردم  متوجه میشم  سن و پختگی و تجربه  موضوعات مهمی ن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

آلان میان میگن بله۱۱سالگی ازدواج کردم خیلیم راضیم به کسیم ربطی نداره،،بله به کسی ربطی نداره ولی بی فرهنگیه کودک همسری بی فرهنگیوک نمیشه انکارکرد

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

تو ایران بله راضین اکثرا چون شرایط ایجاب میکنه

تو خارج نیازی به اینکار نمیبینن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2738

فکر نکنم کسی راضی باشه...اگر میگن راضی هستن برای حفظ ظاهره !

بچه 14 15 16 17 18 ساله ای که هنوز دوران جوانی نداشته و هیچ لذتی از مجردی نبرده یکباره درگیر مسئولیت همسر و شوهر و بچه بشه کجاش لذت بخشه ؟؟؟؟

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله

من 22 عروسی کردم خیر سرم کلی هم دقت کردم ،عین چی هم پشیمونم

دلم میخواد شوهرمو پست کنم برای ننش  

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
اونها رو نمی دونم  ولی من شخصا وقتی خودمو می بینم ک تو بیست سالگی م  چه معیارهایی داشتم & ...

دختردایی من سوئد بدنیا اومده ۲۰ سالشه هنوز تو فکرشم نیست

اونیکی خواهرش ۳۰ عروسی کرد چندماه پیش

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
تو ایران بله راضین اکثرا چون شرایط ایجاب میکنه تو خارج نیازی به اینکار نمیبینن

سلام مکگیل جون خوبی؟

میگم به دانشگاه مکگیل علاقه داری؟

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
2706