2733
2734
عنوان

دیروز سرسفره افطار داداشتم یه حرفی بهم زد که دلم خیلی شکست😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2875 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خونیه بابام زندگیـمیکنم ولی لباس دارو چیزی فقط خودم تاحالایه هزاری ازبابام نگرفتم 

چرا اجازه میدی پس همچین حرفی بزنه؟دفعه بعد بگو ازتو پول خواستنی تو نده اجازه نده اصلا هرکی که میخواد باشه

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
بچه رو بايد ميدادي به باباش دوست من بچه رو گرفت يمدت كلي خرجش ميكرد باباش بعدم خاستگار به هواي بچش ...

هیچکی واسه بچه مادر نمیشه

بچه حتی گرسنگی بکشه می ارزه که مادرش پناهش باشه 

نگاه و صداو وجود نازنینتو دیگه واسه همیشه کم دارم مامان بزرگ عزیزم.
2731
من خونیه بابام زندگیـمیکنم ولی لباس دارو چیزی فقط خودم تاحالایه هزاری ازبابام نگرفتم  

برو سر کار مورد ازدواج هم برات فراهم میشه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
چرا اجازه میدی پس همچین حرفی بزنه؟دفعه بعد بگو ازتو پول خواستنی تو نده اجازه نده اصلا هرکی که میخواد ...

دخترم که پیشم بود اصلا نمیدونم چطوری نمردم اون حرفو شنیدم شوک شدم 😢😢😢

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢 

برادرت حرف بسیار نابجایی زده اما عزیزم! 4ساله جداشدی حتی یه جا منشی یا فروشنده هم شده بودی الان دستت تو جیب خودت بود و کمتر حرف میشنیدی! دخترت بعدازین کلی هزینه مدرسه و تحصیل بهش اضافه میشه حتما دنبال کار باش

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
2740

خدا پدر و مادرت حفظ کنه ولی عزیزم باید واسه خودت کار پیدا کنی.همیشه ک نیستند بالاسرت خدای نکرده ۱۰ سال دیگه نباشن اونوقت میخوای چیکار کنی؟

دخترم که پیشم بود اصلا نمیدونم چطوری نمردم اون حرفو شنیدم شوک شدم 😢😢😢

تو چرا باید بمیری تو اشتباهی نکردی عزیزم اون باید خجالت میکشید اون حرفو نمیزد اصلا ناراحت نباش 

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊
هیچکی واسه بچه مادر نمیشه بچه حتی گرسنگی بکشه می ارزه که مادرش پناهش باشه 

بچه پدر هم ميخواد ولي متاسفانه مردها وقتي بچه رو ميدن ديگه خيلي خوشبحالشونً ميشه ميرن زن ميگيرن و خوش خوشان 

يه زن تنها ميمونه و يه بچه با چندرغاز كه باباي بچه بده يا نده 

بچه رو بايد ميدادي به باباش دوست من بچه رو گرفت يمدت كلي خرجش ميكرد باباش بعدم خاستگار به هواي بچش ...

کدوم بابا....بابایی که هرماه یه صیغه ای باهاشه یکساله هیچ خرجی بچشو نداده ونخواست ببینش

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢 
2706