2733
2734
عنوان

النگوهام خورد شد ..

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 68 پست
فدات عزیزم خواهش میکنم .آره الانکه حقشه فعلایه کم سرسنگین باش ولی ازاین به بعدباسیاست رفتارکن که مرد ...

قربانت

ممنون ازلطفت دعام کن بدبختی اوضع مالیم خوب نی.

دعافراموشت نشه ها

شمام خوشبختو خوشحال باشی

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
بدیم بشورن عین نو میشه؟ میم عکس دستبند برام میغرسی خاهرانه نمدونم چع کنم

عزیزم باید بری طلا فروشی بگردی ببینی بعد شوهرت و ببری .... والا من خودم با خمیر دندون تمیز میکنم‌برق میزنن

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قربانت ممنون ازلطفت دعام کن بدبختی اوضع مالیم خوب نی. دعافراموشت نشه ها شمام خوشبختو خوشحال باشی

فدای توعزیزم .خداکریمه همه اول زندگی همین مشکلاتودارن نگران نباش آبجی همه چی درست میشه .دعامیکنم بهترینهابرات رقم بخوره عزیزم

ماراحوصله ی شرح حال نیست...
2731
چرا الکی کل کل میکنید  برو همه رو بفروش یه چیزدیگه بگیر یاپولش روبذارتوبانک

غروب بااخم گفتم زنجیرمو ببر جوش بزن النگوهامم گف بردم گفتم النگوهامم گف نه نمشه ولی اورد دیدم عین روزاولشه

اخرشبم گف ۴۰تومن پیاده شدم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
فدای توعزیزم .خداکریمه همه اول زندگی همین مشکلاتودارن نگران نباش آبجی همه چی درست میشه .دعامیکنم بهت ...

غروب بااخم گفتم زنجیرمو ببر جوش بزن النگوهامم گف بردم گفتم النگوهامم گف نه نمشه ولی اورد دیدم عین روزاولشه😎😎😃😃😃😃😃😃😃خداروشکرتوگرونی ضرربود

اخرشبم گف ۴۰تومن پیاده شدم.گفتم خودت کردی  سوخت گف به منچه من لهشون کردم تومنومیزدی😏😏😏😉😉😉😎😎😎😎😎😎

غروب بااخم گفتم زنجیرمو ببر جوش بزن النگوهامم گف بردم گفتم النگوهامم گف نه نمشه ولی اورد دیدم عین رو ...

ای جانم بازم خداروشکرکه دیگه مجبورنشدی عوض کنی درهرحال هرکاریش میکردی ضررمیکردی .انشاالله که عشقتون پایداروزندگیتون همیشه روی دور خوشی وخوشبختی باشه آبجی قشنگ😍😍😘😘😘.توهم دیگه شوهرتوکتک نزن همیشه ن ولی گاهی اوقات مظلوم میشن گناه دارن😅😅😅😅

ماراحوصله ی شرح حال نیست...

نی نی_یار_شب

2738

نی_نی_یار_شب_