2737
2734
عنوان

مرگ چه نزدیکه و ما خبر نداریم...

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله از اونی که فکر میکنی نزدیکتره. خدا رحمتش کنه. روحش شاد باشه. برادر شوهر من هم هیچیش نبود یهو دست و کتفش درد میگیره با پای خودش پیره بیمارستان. تا مادر شوهرم رفت حساب کنه بهش خبر دادن که فوت کرد. در حالی که قبلش داشت باهاش شوخی میکرو

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
عمل قلب باز کرده بود و آب براش فایده ای نداشت علت مرگش ندادن آب نبود گلم

پس چی بود علتش

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2728
2740

ب قول رائفی پور

اونیم ک با موتور زد زمین مرد فکرشم نمیکرد بمیره

اونیکه قلبش وایساد اونیکه ماشینش چپ کرد

سرمست زندگی بودن اگ بهشون میگفتی 1 دقیقه دیگ قراره بمیری بهت میخندید

بیش از 1146 است...کسی منتظر 313 مرد است...و زمان همچنان در گذر است...آه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد

خیلی ترسناکه. همیشه یادش میوفتم. میرم قران میخونم با معنی. بدتر میترسم. خیلی بده .فامیل شوهرم همه داشتن از عروسی با اهنگ رقص برمیگشتن. ک تصادف میکنن و بچه 8 سالشون میمیره. قبل ماه رمضون حالا دختره تپل بسیا ربسیار زیبا. عیدم دیده بودش ولی وقتی مامانپشو دیدم اتیش گرفتم. وسایل مدرسش اماد ه بود تو خونه ک فرداش بره مدرسه داشتن زودتر میومدن ک ب درساش برسه. اصلا دلم اروم نمیشه. 

چند سالش بود

50 و خورده ای بود دقیق نمیدونم من اولین باری بود که میدیدمش پیش هم نشسته بویدم راستش سکوت عجیبی داشت...با خودم میگم شاید قبل رفتن اینجوری بشن...

پیج من: http://www.instagram.com/Garahun_Charm 
2706