2703
2553
عنوان

مرگ چه نزدیکه و ما خبر نداریم...

844 بازدید | 43 پست

توی مسیر بودیم...چیزی نمونده بود که به امام زاده برسیم...یهو بکی از همراهامون به سرفه کردن افتاد وحشتناک سرفه میکرد...تا رسیدن به بیمارستان فوت کرد..من چند دقیقه قبل مردنش دیدمش یعنی فک میکرده که بمیره...؟

پیج من: http://www.instagram.com/Garahun_Charm 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

همه مون می دونیم مرگ و حساب و کتاب و قبر و قیامتی هست

ولی  دونستن  با  باور داشتن  خیلی متفاوت!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

مگه ما موندنی هستیم؟ما هم یه روز خیلی راحت  و الکی میمیریم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

خب دلیل مرگش چی بود عزیزم؟ خدارحمتش کنه. من فکر میکنم قبل مرگ ممکنه یچیزایی رو حس کنیم

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

خیلی نزدیکه..باید از حالمون لذت ببریم عاشقانه زندگی کنیم گرچه سخته ولی زندگی اصلا ارزش حرص و جوش نداره...فقط امیدوارم تو جوونی نمیرم فقط از ترس بی مادر  شدن بچم

2706