2737
2734
عنوان

دوستم خیلی کلاس میزاره چی بهش بگم حالش جا بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1671 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرایشون هوشبری خونده عزیزم چهارسال لیسانسه فقط

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
اونی که به دکتر متخصص کمک می کنه تکنسین اتاق عمل یا تکنسین بیهوشی هست. لزوما این طور نیست که متخصص ...

چون متخصص تا بیاد درسش تموم شه خیلی خوشبینانه حداقل32میشه

بعد دوستم به یکی دیگه گفته شوهرم کناردکتر بیهوشی کارمیکنه به من گفت متخصصه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
ببخشیدا ولی شما چقد درگیر دوستتی ... اونم به هدفش رسوندی بااین کارت😁

خب تز میده منم دوست دارم بدونه من فهمیدم که تمومش کنه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2740
خب تز میده منم دوست دارم بدونه من فهمیدم که تمومش کنه

حالا مثلا تهش که چی؟ 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
چون متخصص تا بیاد درسش تموم شه خیلی خوشبینانه حداقل32میشه بعد دوستم به یکی دیگه گفته شوهرم کناردکتر ...

دوست من متولد نيمه دوم شصت و هفته تابستون  تخصص زنانش تموم ميشه 

چون استريت بود و سريع همون سال اول بدون طرح رفتن تخصص قبول شد 

ولي خوب خيلي كمن اينجود افراد

از رو سن نميشه گفت 

متخصص بیهوشی دوره ی عمومی پزشکی رو تموم کرده و آزمون رزیدنتی داده و ۴ سال خونده ک شده متخصص بیهوشی

ینی اگه استریت در نظر بگیریم حداقل میشه ۱۱ سال درس خونده

ولی تکنسین بیهوشی پیراپزشکیه و ۴ سال درس خونده و لیسانس داره

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
حالا دوستت بگه پروفسوره شما چرا حالت بد میشه. مثلا با گفتنش میخوای بگی من میدونم و من باهوشم و زرنگ

چون تو هر زمینه ای کلاس میزاره باید بدونه من میفهمم که الکی میگه وگرنه باز یه چیز دیگه سرهم میکنه

چیزی نمیخاد بهش بگی فقط هربار خواسی صداش بزنی بهش بگو خانم دکتر چن بار که بگی از رو میره اگه چیزی گفت بگو وای عزیزم بهترین دوستم زن دکتر شده سزاواره بهترین لقب هاس،جاری من دیپلم ردی رشته معماری فنی هنرستان هس بعد روزای اول ازدواجش به همه گفته بود فارغ التحصیل رشته مهندسی هس منم چن روز اول صداش میزدم خانم مهندس حتی جلو خانواده و فامیلش بعد دید خیلی ضایعس همه مسخرش میکنن اومد گفت من دانشگاه نرفتم لطفا بهم نگو مهندس عذاب میکشم

اگه واست مهمه خیلی راحت بپرس که متخصصه؟

اگه گفت آره بپرس یعنی پزشکی عمومی رو گرفته و بعد تخصص گرفته؟

اگه گفت بله که هیچچچچچچچچچچچ

اگه گفت نه بگو پس چرا میگی متخصص؟ اونی که هست میشه ....

اگه دوستت هست که باید باهاش راحت باشی

2706