2737
2734
عنوان

خیانت

550 بازدید | 48 پست

قبلا داستان زندگیمو توی تاپیک گفته بودم

الان جدیدا یه شماره هست بهش مشکوک شدم بهش پیامک میده گاهی اوقات اما پیاماشو حذف میکنه حسم میگه رابطه دارن زنگ زدم به شماره دختر برداشت

حس زن هیچوقت بهش دروغ نمیگه

😢😢😢😢 بازم خیانت

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
از کجا میدونی پیامک میده؟

یه برنامه نصب کردم رو گوشیم با شماره اون اسمش مای ایرانسله هرچی زنگ و میام داشته باشه شماره هاشو میبینم و زمان مکالمه اشو فقط اونایی که خودش زنگ میزنه و پ میده خودش خبر نداره

بار اول نیست اما خب یکسالی بود زندگیمون اروم بود و چیزی ندیده بودم ازش اما دوباره حس میکنم داره خیان ...

شتر سواری که دولا دولا نمیشه من اگه به چیزی شک کنم همون موقع گوشی و تو سرش خورد میکنم  و اجازه نمیدم شک اذیتم کنه...

اگه شک داری  یا با چشات دیدی که پیامک پاک میکنه تو هم همینکارو بکن. خونش حلاله

دخترم تمام زندگی من
تو منی یا من توام؟؟با ای شوهرامون😧😧💩💩

من دیگه به بی تفاوتی رسیدم دیگه اصلا مثه قبل از هیانتاش قلبم تند تند نمیزنه اصلا حس نفس تنگی ندارم اصلا ناراحت نیستم فقط دلم برا خودم میسوزه

یه برنامه نصب کردم رو گوشیم با شماره اون اسمش مای ایرانسله هرچی زنگ و میام داشته باشه شماره هاشو میب ...

چه بده بابا چک نکن دیگه بزار هرغلطی میکنه بکنه 

اگه چک کنی وقتی ببینی باید عکسالعمل نشون بدی

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤

به نظر من هیچوقت به روی شوهرتون نیارید،به جاش به خودتون برسید،خرج کنید،لباس خوشگل بخریدارایشگاه بریدازهمه لحاظ تامینش کنید،تو خونه جوری لباس بپوشیدانگارمیخوایدبریدعروسی وخوشروهم باشید،دیگه مردچی میخواددیگه..........

شتر سواری که دولا دولا نمیشه من اگه به چیزی شک کنم همون موقع گوشی و تو سرش خورد میکنم  و اجازه ...

عزیزم حرفه ایه اگ رو کنم دیگه بعدش هیج جوره نمیتونم ثابت کنم میخوام بذارم یه موقعیت مناسب مچشو بگیرم که حدقل دلم خنک بشه

2706