2737
2734
عنوان

تجربيات حرف زدن پسراتونو بگين

220 بازدید | 21 پست

پسرم ٢١ماهشه هاپ بب اب مم جيز ميگه فقط،

خيلي عقبه از لحاظ كلامي،دركشم متوسطه خيلي بالا نيس

ميخاستم بپرسم پسراتون تو اين سن چجوري بودن و از چ سني حرف زدن؟

پسر من فکر کنم اول حرف می زد بعد دست و پا درآورد . ماشااله خیلی حرف می زنه .اونقدر که بردمش دکتر گفت بچه ات باهوشه خانم یا به خودت و بابا ش رفته یا به فامیلای درجه یک. حرفایی هم می زنه که از سن خودش بیشتره. دوستم که پسرش پنج روز با پسر من  فرق داره اصلا حرف نمی زنه. اصلا بچه ها رو مقایسه نکن. اگه دکتر می گه روندش خوبه نگران نباش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر زاده من میگفت بوچ .اون چعیع. گوچ اصلا نمیدونستی چی میگه   

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2731

عزیز جان هر بچه ای یک جوره مقایسه نکن که خودتو به استرس میندازی .

باهاش تمرین کن . اسم اشیا رو بپرس . کتاب بخون و تو هر صفحه اجزای صفحه رو بگو بعد ازش بپرس مثلا کلاهش کو ؟ بادکنکش کو ؟ 

نقاشی کن و ازش بخواه اسم چیزایی که کشیدی رو بگه .

بغلش کن و در مورد همه چیز توضیح بده . فکر نکن نمیفهمه هااا ! مثلا بگو این یخچاله ، خوراکیامونو خنک نگه میداره !  یا این زنبوره ، خیلی مهربونه و برامون عسل درست میکنه ! بچه هر چی کلمات بیشتر بشنوه بیشتر یاد میگیره

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2738

عزیزم بچه ها متفاوتن مقایسه نکن پسرمن این سن کامل حرف میزد ولی پسر جاریم الان سه سالشه خیلی نامفهوم حرف میزنه یکی دیگه بچه جاریم ۲۰ ماهشه در حد چنتا کلمه میگه

الان چجوريه؟ كي حرف زد

تو دوسالگی درست حرف زد الان که بلبل زبونه

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

پسر من هم ۳سالشه همه چی میگه ولی دوست نداره جمله کامل بگه ،گفتار درمان بردیمش اونجا خیلی حرف نمی زنه، میاد خونه همه چی رو تعریف میکنه ولی نمی دونم چرا لهجه گرفته  و ماشالله بپر بپر زیاد میکنه،

2706