2737
2739
عنوان

هفته بعد به امید خدا وقت سزارین دارم ..امااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 73 پست

بسلامتی ایشالا عزیزم 😍

منم تو دوران حاملگی گاهی وقتا مث شما میشدم مخصوصا اخرا حتی چندبارم گریه کردم فک میکردم هیچی بلد نیستم اصلا امادگی ندارم اینا همش عادیه چون بچه عین ی مهمون سرزده ست ک تا بیای ب بودنش و وجودش عادت کنی طول میکشه سعی کن انرژی مثبت ب خودت بدی بعدا ب این روزات میخندی😊

منم همیم حس رو داشتم واقعا هم اینطوری شد مخصوصا تا سه چهار ماه اول تاجای خوابمون جدا شد اون تو حال من و نینی تو اتاق بعدا کمکم دیگه درست شد جامون انداختیم پیش هم نینی رو میدیم دست مادر شوهر تا باهام خلوت کنیم 

من و تو دخترمون یعنی تمام خوشبختی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من اوایل بارداریم این حس خیلی اذیتم میکرد اخه ده ساله با شوهرم تنهاییم ولی الان میبینم چقدر بچه ...

خدا کنه این حس زودتر در من از بین بره

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2728

این فکرا طبیعیه عزیزم ، ولی وقتی بسلامتی بیاد یه لحظه هم‌نمیتونی فکر کنی که وقتی نبود چجوری زندگی میکردی . خیلی شیرینه . نی نی من یک ماهشه اینقدر عاشقش شدم که نمیدونم بدون اون چجوری بوده قبلش ، تازه بگم دومی هستا ، دختر اولم ۱۲ سالشه .

بسلامتی ایشالا عزیزم 😍 منم تو دوران حاملگی گاهی وقتا مث شما میشدم مخصوصا اخرا حتی چندبارم گریه کرد ...

من توی بچه داری خداروشکر اوکی هستم.. تر و خشک کردن رو بلدم ولی این حس رو چند روزه که دارم..همش میگم زودتر از بین بره و جاشو به اشتیاق بده

2740
این فکرا طبیعیه عزیزم ، ولی وقتی بسلامتی بیاد یه لحظه هم‌نمیتونی فکر کنی که وقتی نبود چجوری زندگی می ...

ارههه..همه میگن زندگی قبلیمون یادمون نمیادددد

خدا کنه این حس زودتر در من از بین بره

خودتم نباید اجازه بدی...

مثلا من کنار تخت نوزادم جا گذاشتم دو تایی اونجا بخوابیم یا اینکه میگم از بمیارستان میرم خونه رو زمنی جلو تی وی میخوابم که شوهرم بتونه کنارم بخوابه.. اجازه نمیدم ازم دور شه از همون اول بچه رو هم خیلی زود عادت میدم تنها بخوابه.

دخترم تمام زندگی من
من توی بچه داری خداروشکر اوکی هستم.. تر و خشک کردن رو بلدم ولی این حس رو چند روزه که دارم..همش میگم ...

حالا من برعکس تو هیچی از بچه داری نمیدونم فقط مثل گربه دارم میرم بزارم...همه رو به امید مادرم و خواهرم گذاشتم...

دخترم تمام زندگی من
حالا من برعکس تو هیچی از بچه داری نمیدونم فقط مثل گربه دارم میرم بزارم...همه رو به امید مادرم و خواه ...

من بچه برادر و خواهر رو انقد تر و خشک کردم قشنگ بلدم خداروشکر😁

منم همینطورم....با اینکه بی صبرانه منتظرم تا ببینمشو بوش کنم ولی زندگی دونفره خیلی قشنگه.آزادی.هرجا بری هرجور بگردی.مسافرت بری هروقت دلت خواست....منم یجورایی آمادگیشو ندارم

به سرنوِشتی اِعتقاد دارم که توش مَنو -طُُ- تا اَبد باهَم باشیم.
2706