2737
2734
عنوان

بچه ها خیلی ترسیدم خودمو باختم

881 بازدید | 27 پست

سلام خانم ها من 5شنبه رفتم دکترم ی زن باردار 7ماهه مطب بود 1ماه پیش میره دکتر سونو بهش میگن بچه خوبه  اما 5شنبه میره معلوم شده بچه 2هفته از سنش عقب مونده قلبش میزد خیلی ضعیف میزنه بهش گفتن بچه نفسای اخرشه باید الان بستریشه و بچه نمیمونه،انقدری گریه کرد از حال رفت حالا این موضوع خوابو خوراکو از من گرفته استرس شدید دارم همش توهم زدم شکمم داره کوچیک میشه بچه کم تکون میخوره😢خیلی حس بدی قیافه گریه زن از جلو چشم نمیره😔داغونه داغونم چیکار کنم😭توروخدا ی راهی جلوم بذارید 2روز نمیکشه روانی میشم😢

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومی استرس و ناراحتی برای بچت سمّه سممممممممم.

فراموش کن،برو بیرون،برو پارک برو کوه،اینور اونور،

فیلم کمدی نگاه کن تا یادت بره

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
2728

این نگرانی هاطبیعیه ولی واقعیت اینه که نسبت این مورداتفاقا نسبت به اینکه لچه سالم و بدون مشکل بدنیا خیلی کمه ودراغلب مواقع بچه سالم وبدون مشکله اصلانگران نباش خداکمک کنخ به اوبنده خدا

نی نی سایتم نی نی سایت قدیم 😊😀

خب عزيزم ممكنه براي همه پيش بياد

راضي باش به رضاي خدا

شايد اون بچه ميموند و بعد به دنيا اومدن اتفاق بدتري ميفتاد واسش

سخته،ولي خدا بهتر از ما مصلحتمونو ميدونه

براي سلامتي ني ني صلوات بفرس و از خدا بخواه حافظ خودت و ني ني باشه

انرژي منفي رو جذب نكن

امضا ندارم،انگشت ميزنم  

بچه ها یه سوال؟الان بچه ی اون خانم ک مرده ب دنیا میاد چیکارش میکنن؟؟؟مثلا بچه های ۳،۴ماهه ک‌خیلی کوچیکن و‌مرده ب دنیا میان چی میشن؟؟؟چون خیلی کوچیکن نمیشه تو قبر گذاشتشون ک

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
خانومی استرس و ناراحتی برای بچت سمّه سممممممممم. فراموش کن،برو بیرون،برو پارک برو کوه،اینور اونور، ...

نمیتونم استراحت مطلقم 2شبه نخوابیدم هیچی نمیتونم بخورم 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2738

منم دارم دیوونه میشم خاله شوهرم چند روز پیش زایمان کرد ی خانمی اونجا بود ی هفته داره واسه زایمان سونو میشه میگن خانم بچت ی هفتس مرده 😥😥😥 بیچاره سزارین شد بچه رو دراوردن 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 

وای منم همیجورم تا یکی یه چیزی واسم تعریف میکنه میرم تو فکر چند انقد فکرای الکی میکنم!!کلا حساس شدم 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
خب عزيزم ممكنه براي همه پيش بياد راضي باش به رضاي خدا شايد اون بچه ميموند و بعد به دنيا اومدن اتفا ...

من ی بچم فوت شده بعده زایمان 20روز موند بعد فوت کرد حالا این بارداریم تو بدشرایطی منو گذاشته خیلی شرایطو استرس بدی دارم،الانم ک بیشتر شده

بچه ها یه سوال؟الان بچه ی اون خانم ک مرده ب دنیا میاد چیکارش میکنن؟؟؟مثلا بچه های ۳،۴ماهه ک‌خیلی کوچ ...

ما دوقلو داشتیم گذاشتیم تو قبر از ۴ ماه منظورم تو شکمه به بالا باید قبر بشن با اسمم داشته باشن ..دوقلوی ما ۶ ماهه تو شکم بودن 😔

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
من ی بچم فوت شده بعده زایمان 20روز موند بعد فوت کرد حالا این بارداریم تو بدشرایطی منو گذاشته خیلی شر ...

چرا مرد 😥

وای منم همیجورم تا یکی یه چیزی واسم تعریف میکنه میرم تو فکر چند انقد فکرای الکی میکنم!!کلا حساس شدم& ...

چیکارکنیم بریم پیش مشاوره؟چون 4ماه تا بارداریم مونده میترسم عقلمو از دست بدم

2706