2737
2739
عنوان

ایجاد محدودیت توسط شوهر.....

319 بازدید | 23 پست

بچه ها راستش دیشب شوهرم فهمید ک اکانت اینستام عکس داره کلی داد و بیداد و دعوا کرد..‌‌‌‌‌‌‌‌بعدشم که ازش عذرخواهی کردم گیر داد باید اکانت اینستاتو پاک کنی وگرنه خونه خرابتر میکنم و.......کلی قسم خوردم ک کاری نمیکنم بیا ببین....من همش تو خونه حوصلم سر می‌ره.سرکارم که حق ندارم برم...حالا من پاک کردم ولی کلا از این همه محدودیت خسته شدم.راهکاری دارید بدید ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایشون حق نداشته بخاطر این موضوع باهات دعوا میکرده توام نباید معذرت خواهی میکردی هر کس حریم خصوصی خودشو داره بعدم با عکست قرار نبوده و نیس اتفاقی بیفته
شوهر مالکت ک نیس همدمته باید اینارو بفهمه
نمیفهمه بهش بفهمون

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
منم عکس میزارم اکانت اینستا شوهرم میره پا میکنه...  ول کن اهمیت نده بدتر میشن... فعلا هر چی می ...

ممنون خدا کنه درست شده کلا اینستا و.....که همش جنبه فان و سرگرمی‌ها.ولی محدودیت و گرفتن آزادی آدما خیلی زجر اوره.

شوهره منم اینستا داشت ولی من حق نداشتم داشته باشم میگفت خوب نی 

گفتم خب تو چرا داری منم میخوام 

میگفت بیا توعم از همین استفاده کن منم گفتم نمیخوام بیخیال مهم نی توعم ک اینستا کاری نداری بعدم لبخند زدم 

دو سه ماه بعدش گفتم منم اینستا بریزم تل گرام همش قطع میشه مشتریام میپرنا بعدم یه حالت مظلوم گرفتم گفت بریز توله سگ فقط اینطوری دیگ نگاه نکن 

الان عینه خیالشم نی 😂

یچیزایی و سیاستمداری کن

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
2740
ممنون خدا کنه درست شده کلا اینستا و.....که همش جنبه فان و سرگرمی‌ها.ولی محدودیت و گرفتن آزادی آدما خ ...

شما ریشه یابیش کن 

بنظرم ب این چیزا محدود کردن نمیگن 

نمیدونم شاید من خیلی رو حرفای شوهرم حساب میکنم 

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
شما ریشه یابیش کن  بنظرم ب این چیزا محدود کردن نمیگن  نمیدونم شاید من خیلی رو حرفا ...

آخه ب نظرم چیزی که برای خودت می‌پسندید برای دیگرانم بپسند‌.....خودش داره صبح تا شب هم سرش تو گوشیشه.من چیزی نمیگم.ب نظرم حریم شخصیشه.....ولی خودش وقتی صفحمو نگاه کرد و دید چیزی نیست باید بهم اعتماد کنه.از نظرش من فقط بشینم خونه و پسرم رو بزرگ کنم میشه کارم.

آخه ب نظرم چیزی که برای خودت می‌پسندید برای دیگرانم بپسند‌.....خودش داره صبح تا شب هم سرش تو گوشیشه. ...

شما فک کنم از من بیشتر تجربه دارین و شاید جسارت باشه ک اینارو بگم 

اما شما میتونی هرکاری ک دوست داری بکنی ولی با ترفندای مختلف

شوهره من انتظار داشت من رو گوشی پسورد نذارم ولی خودش داشت تازه ب منم نمیگفت میگفت حریم شخصیه میگفتم چ حریمه شخصیی ک تو آزادی ولی عینه باباها گوشیه منو میپایی 

میگفت تو با من فرق داری 

الان باورت میشه سرکاره ولی گوشی اصلیشو گذاشته خونه

هم رمزشو میدونم هم فضولی میکنم😂

شوهره من خییییییلی گیر بود 

برو شکر کن ک دنبالت یواشکی راه نمیوفتاده بیرون ک آبروت جلو همه بره ک فک کنن تو چیکار کردی ک شوهرت دنبالته(البته این مال ۶ ماه اول ازدواجمون بود)

یا خیلی چیزای دیگ ک بگم شاخ درمیاری

وای چ سخت😑😑😑😑

تازه اینا دوموردش بود 

من اون ۶ ،۷ ماهه اول ازدواج فقط گریه میکردم 

بابام چیشده بود ک روزی ۵ بار زنگ میزد ک مطمئن باشه مثلا همه چی امن و امانه

ولی الان هرکاری ک بخوام ن نمیگ ولی چون بی نهایت منطقیه و حساس باید بدونم ک چجوری خرش کنم 😂

2706