2737
2739
عنوان

آفتاب سوختگی

150 بازدید | 7 پست

من یه چند روز مسافرت بودم روی بینیم زیر چشم هام پوست پوست شده درد نمیکنه ولی احساس میکنم آفتاب سوزنده چون ماه رمضان هم بود روزه هم گرفتم فکر کنم بی آبی هم اثر گذاشته من تا حالا این طوری نشدم 

راستی یه بار هم رفتم آرایشگاه بند مینداخت خش خش پوستم صدا میداد میگفت به پوستت برس اصلا آب نداره خشک خشکه آبرسانی چطوری انجام بدم 

یه کرم خریدم مای بود به اسم آبرسان بدتر خشک کرد شب ها گفته بود بزنم 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

واسه افتاب سوختگیات، کرم زینک اکساید بزن

واسه ابرسانی  اول بخور بده ب پوستت بعد مرطوب کننده مخصوص پوستهای خشک بزن

همیشه بعد از شستن صورتت مرطوب کننده بزن یادت نره مخصوصا بعد از حموم

خدایا شکرت ... ❤🌹
واسه افتاب سوختگیات، کرم زینک اکساید بزن واسه ابرسانی  اول بخور بده ب پوستت بعد مرطوب کننده ...

دستت درد نکنه خیلی پوستم خشک شده 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلا پوستم چرپ بود نمیدونم چطور اینقدر الان خشکه

2731
خواهش میکنم  پس زودتر انجام بده   خوردن اب هم تاثیر داره

اینقدر الان تشنمه هلاکم ولی روزه ام خواهر

سلام برای مطالعه جدیدترین مقالات معتبر خارجی در زمینه سلامت پوست و مو به زبان فارسی به مجله زیبایی رنگدونه مراجعه کنید.

همینطور برای تهیه محصولات برند معتبر بیوآکوا به فروشگاه اینترنتی رنگدونه سر بزنید.

https://rangdoneh.com

نظرات خودتون رو درباره محصولات و مقالات با من به اشتراک بگذارید.

2738