2737
2734
عنوان

خسته شدم بخدا بیاید کمک

157 بازدید | 10 پست

سلام خسته شدم ماشین نداریم پول هم زیاد نداریم از اول همین بود فقط دوبار اونم ی بار با مادر شوهرم  وپدر شوهرم رفتیم مشهد بعدش خواهرم رایگان با مامانم اینا فرستاد مشهد همیشه منتظرم کسی بده مسافرت مثلا شمال جا باشه مارم ببرن عید همه رفتن منو شوهرم بخاطر دخترمون ک دکتر اجاره نداد موندیم ک البته اجازه میداد هم نمیومد چون قبل از دکتر ب همه گفت نمیام تو خانوادگان دائم یکی با یکی قهره الانم همه دارن میرن شمال کلی اسرار میکنن اما نمیاد میگه نه با داداشم قهرن ی چیزی میشه یا چون قهرم نمیام ک نگه داداشم این هیچی جا بیش نبود دیگه خسته شدم ن خودش جایی میتونه ببره ن با کسی میاد هیجا هیجا نمیاد خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برادر شوهرم نداشت ولی پایه بود هرکی میرفت باهاش میرفت میخندید ولی شوهر من چی الان خونه مامانش میره تولد آبجیش میره داداشش اینا اونجام دیگه پس اون موقع میتونه اشکال نداره ولی سفر بده  داداشش مجرده تا قیام قیامت ک باهم قهر باشن نباید برم؟پس چرا خونه مامانش میره اونجا عیبی نداره یا خونه ابجیش

نمیتونیم بخریم میدونم حتی ۳ سال دیکه پس چیکار کنم اینجوری ک نمیشه الان ۴ ساله ازدواج کردم آخه همش هم ...

خب یک ماشین ارزون مثلا پی کی بگیرید از بی وسیله بودن که بهتره

سلام. خب شما با ماشين تاكسي بين شهري يا اتوبوس برين  به بقيه ملحق بشين شمال. دو سه بار اين كارو بكنيد خودش راضي ميشه با ماشين اقوام سفر كنه تا وقتي ايشالا بخريد خودتون

2738

بابا با خواهر شوهرم ک قهر نیست دائم خونه مان یا ما اونجاییم اونا میگن با ماشین ما بیا پیش ما باش چیکار داری با اونا ولی نمیاد میگه اونجا اونا هستن یا میگه چون خونه برای دوسته برادرشوهرمه ک باهاش قهره بخاطر اون

در حالی ک دوستش گفته بگید اونام بیان