2737
2734
عنوان

استرس دارم دعا کنین

474 بازدید | 64 پست

میخوام برم یساعت دیگه ابروهامو میکروفیبروز کنم و میکروبیدینگ خیلی استرس دارم

دعا کنین خوب در بیاد ایشالا🤲

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

اتفاقا منم قراره چندروزه دیگه برم

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

بنظرت میکرو بهتره یا هاشور انجام بدم؟؟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خوبی؟تو تاپیک داستان زندگیم اومدم دیدم تعطیل شد،حیفم اومد نگم اینا رو من دیشب ٱن شدم دیدم تاپی ...

سلام عزیزم

واقعا رفتاراش طبیعی نیست... خییییلییی جوگیرانه و لحظه ای عمل میکنه.. من دیگه دلم واسه شوهرش سوخت..

سلام خوبی؟تو تاپیک داستان زندگیم اومدم دیدم تعطیل شد،حیفم اومد نگم اینا رو من دیشب ٱن شدم دیدم تاپی ...

منم تاپیکش که نوشته بود چقدر نینی سایتیا حسودن خوندم همین چیزایی که گفتی رو 😂😂

ولی انگار بعد از اونم کلی تاپیک زده و بی احترامی کرده

سلام

خوبی شما؟

ای بابا ینی این یه وجب بچه همه رو معطل خودش کرده😄😄😄

منم دیشب نبودم میبینم بچه ها میگن دیشب گرد و خاک کرده میخواستم برم واسش کامنت بذارم بگم خدایی چی دارین که یهتون حسودی کنیم 

بعدش میبینم که همینکه هی بریم جوابشو بدیم تو به هدفش که مودد  توجه قرار گرفتنه میرسه وگرنه حاضرم شرط ببندم هنوزم که هنوزه با شوهره دعوا داره و از سر لجش با بچه ها این امضا و پروفایل مسخره رو گذاشته از طرفی هم آدم میترسه دل بشکنه وگرنه هرکی میومد زندگیشو تعریف میکرد تا روش کم بشه بچه پرو بفهمه کسی اینجا اونقد داغون نیست که بخواد به زندگی اون حسودی کنه

اوه اوه.کی زد این تاپیکو.من چرا ندیدم😳😳😳😳

فقط تو تاپیک دنیا همسرم دیدمش گفته بود تالار گرفتیم.

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
2738
منم تاپیکش که نوشته بود چقدر نینی سایتیا حسودن خوندم همین چیزایی که گفتی رو 😂😂 ولی انگار بعد از ا ...

من تاپیکای بقیه شو ندیدم

دیروز تو تاپیک یه کاربر دیگه دیدم میگفتن حداقل عذرخواهی کن گفت من کاری نکردم.

ولی از من معذرت خواهی کرد

من تاپیکای بقیه شو ندیدم دیروز تو تاپیک یه کاربر دیگه دیدم میگفتن حداقل عذرخواهی کن گفت من کاری نکر ...

پس دیشب هیشکی نبوده

این بچه میدون پیدا کرده

چرا لیلا بود .کلیم حرص خورد دوباره بنده خدا 

آخه خیلی رو داره این دختر

من دیروز چنتا تاپیکای قبلیشو خوندم واقعا داغونن با شوهرش 

اونوقت ما بهشون حسوری میکنیم😂😂😂😂

آخه خیلی رو داره این دختر من دیروز چنتا تاپیکای قبلیشو خوندم واقعا داغونن با شوهرش  اونوقت ما ...

من که خیلی حسادت میکنم مخصوصا به مادرشوهرش 🤣🤣🤣 ببین اینا همش افعال معکوسه که این به کار میبره.. دیگه رد داده...

آخه خیلی رو داره این دختر من دیروز چنتا تاپیکای قبلیشو خوندم واقعا داغونن با شوهرش  اونوقت ما ...

یه کاربری بود از پیاماش اسکرین گرفت گفت بیای بگی زندگیت اینطوریه اونطوریه اینارو برات میزارم.

بعد تالارم میگفت انتخاب کردیم.شهادت مگه کسی میره تالار انتخاب کنه

یه کاربری بود از پیاماش اسکرین گرفت گفت بیای بگی زندگیت اینطوریه اونطوریه اینارو برات میزارم. بعد ت ...

آره دیگه حسنی به مکتب نمیرفت وقتی میرفت جمعه میرفت

2706