2737
2739
عنوان

اسم پسر جدید که به امیرحسین بیاد میگین..ممنونم

| مشاهده متن کامل بحث + 6509 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

امیرحسین و ...

حسام

آرسام

آرمان

ارمیا

امین

امیرعباس

امیرسام

چرا نمیخای دیگه دو اسمی و عربی باشه ؟؟؟

میتونم بپرسم؟

آخه منم میخام اسم پسرمو بزارم امیرحسین

چه مشکلی هس مگه تو این اسم

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
ممنونم خانما..اما اسم عربی و دو اسمی نمیخام بزارم 

ساحل جون من میخواستم بدونم از چه راهی برای بارداری نتیجه گرفتین چون اون تاپیک تعداد صفحاتش خیلی زیاده. لطفا راهنماییم کنید فکر کنم حس و حال من رو درک می کنید

خدایا شکرت شکرت شکرت.
2738

ساحل جون عزیزم اسم برا نی نی خودت میخوای؟؟؟اگه برا خودته صدهزار مرتبه شکر ،،شما خر دوبار رو طبیعی باردار شدی؟؟؟امروز تاپیکت رو دیدم خییییییییلی روحیه گرفتم ب خدا

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
ساحل جون عزیزم اسم برا نی نی خودت میخوای؟؟؟اگه برا خودته صدهزار مرتبه شکر ،،شما خر دوبار رو طبیعی با ...

سلام عزیزم..بله به لطف خدا پسر دومم رو هم طبیعی باردار شدم..انشالله قسمت همه ی منتظرا

روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...

اسمشو گذاشتی آرسام؟...شما چند ماه بود پری نشده بودی که حامله شدی؟استروژن و پروژسترون و دوفاستون نخوردی؟ ...دکتر کومار دارو برای پریودی بهت نداد؟

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.

نه دکترکومار واسه پریودم چیزی نداد. من خودم واسه تنظیم پریودم شیاف پروژسترون یا قرص دفاستون مصرف میکردم..

من درسته پریودم یانمیومد یا باتاخیرای خیلی زیاد میومد اما درحین اقدام واسه بارداری دیگه نزاشتم تاخیر یافاصله بیفته..خودم با دارو کنترلش میکردم..ماه اولین بارداریم باشیاف پریود شده بودم..بعد از زایمانم هم پریودم تنظیم شده بود خداروشکر...

بله اسم گل پسرمو گذاشتم آرسام..

روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...
نه دکترکومار واسه پریودم چیزی نداد. من خودم واسه تنظیم پریودم شیاف پروژسترون یا قرص دفاستون مصرف میک ...

ممنون از توضیحاتت...پس باید حتما پری شد واسه بارداری...هورموناتم حتما تنظیم بوده که باردار شدی...درسته؟

به سلامتی انشالله خدا پسر گلتو حفظ کنه عزیزم..

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.