2737
2734
عنوان

خانما ببینیم من دخترمو زندانی کردم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 69 پست
من پسرم دوستلو نیمشه هر وقت میبرم یک ساعت یک ساعت و نیم میزارم بازی کنه اخرشم با گریه و جیغ و هوار م ...

دقیقا واسه همین نمیبرم چون مطمئنم اذیت میکنه

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق دارن اعصاب نمیداره واسه ادم همش داد میزنه گریه میکنه هر چی میخواد باید بدیم بهش

افرین خداخیرتوبده 

بعضی ازخانمای نی نی سایت الان‌اگه بودن هزار تا صفحه درس میکردن مادر ادمم بگه نیار و فلان و دیگه نمیرم‌خونشون‌تا ابد ازمادرفقط توقع دارن  

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
لبخنده 

یه سوال خیلی وقته ذهنم رو مشغول کرده 

دوستم من رو از این سوال راحت کن🤗

شما با سیستم میایید سایت که ایموجی رو من مربع میبینم یا مدل گوشیتون بالاست مثلا آیفونِ؟

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
2731

ما بچه بودیم از صبح می‌رفتیم حیاط با دوستان همسن و خواهر و برادر بازی می‌کردیم تا شب.. اینجوری نمی‌شه شمرد ساعات بازی برای بچه رو...هر چه قدر بیشتر بهتر.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

من خانه بازی ک نمیبرم میگن بچه شمش میگیره یعنی خانواده شوهرم میگن مزیض میشه پارکم ک اینجا بری ب وسایل بازی دست بزنی دستت میسوزه از اتیش بدتر بچاره بچم ساعت12بیدارشده داره نگابرنامه میکنه 

2738

خانما حالا پسر من عکس اصلان بیرون نمیاد گریه میکنه میگه توخونه رو دو ستدارم بعدم که میریم بیرون خونه نمیاد عشق خونه بابا بزرگاو خاله ها و ... ایناست ولی با ما زیاد بیرون نمیاد یه چیز جالب نمیزاره براش لباس بخریم کا کفش نو همش میگه مال خودمو دوستدارم

خانما حالا پسر من عکس اصلان بیرون نمیاد گریه میکنه میگه تونه رو دو ستدارم بعدم که میریم بیرون خونه ن ...

دخترمنم اول اینطور بود گفتم بیا بریم لباس بخریم برات جیغ میزد میگفت نمیخوام الان ببرمش کل لباسا چه سایزش باشه چه نباشه میخوادشون

خانه بازيم الان تابستونه خيلي خلوته اينجا كه دخترمو ميبرم دخترم زياد نميتونه بازي كنه تنهاس هوا خوب شده بچه هارو ميبرن پارك 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
دخترمنم اول اینطور بود گفتم بیا بریم لباس بخریم برات جیغ میزد میگفت نمیخوام الان ببرمش کل لباسا چه س ...

دیروز براش مسواک نو خریدم شب موقع مسواک برای مسواک قدیمی کلی گریه کرده البته وسایلاشم خیلی خوب نگه میداره

2706