2737
2734
عنوان

کامبوجیا و لاغری ؟؟؟

11488 بازدید | 45 پست

خانوما کی با کامبوجیا لاغر شده ؟؟؟

رو کاهش اشتها هم تاثیری داره ؟؟

میشه راهنمایی کنید ممنونتون میشم 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بلوبری شنیدم.

دمنوشش؟؟

رو کاهش اشتها تاثیر داره؟؟

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

یاد کامبوزیا پرتوی افتادم

😅😅

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
کامبوجیا چیه؟

یه نوع عرق که از یه نوع قارچ درست میکنن

2740
دمنوشش؟؟ رو کاهش اشتها تاثیر داره؟؟

نه قرص لاغری.دوستم تو یه دوره ۱۳ کیلو کم کرده.من بینی عمل کردم از هقته دیگه میخرم.۱۰ تاشو میداد داروخونه ۱۵۰

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰
نه قرص لاغری.دوستم تو یه دوره ۱۳ کیلو کم کرده.من بینی عمل کردم از هقته دیگه میخرم.۱۰ تاشو میداد دارو ...

قرص لاغری بلوبری؟🤔

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز

عزيزم 

هييييييچ قرص و دارو و خوردني و.... به لاغري كمك نميكنه از روش درستش 

البته بعضي ميوه ها مثل گريپ فروت يا مواد مخدري مثل شيشه و كراك باعث چربي سوزش ميشن . 

هر نوع دارويي كه شما توي بسته بندي بخري ،چه گياهي چه شيميايي ،امكان نداره ذره اي از وزن شما كم كنه مگر اينكه با خارج كردن آب حياتي بدنتون و بالا بردن موقت متابوليسم كه باعث اسهال ميشه ،چند وقتي از عدد وزنتون كم ميكنه . همه ي دارو هاي لاغري بسيااااااار خطرناكن و خيلياشون تاثيرشو بعد از چند سال ميذاره . از كار افتادن كليه و كبد از جزئي ترين خطراتش هست . تا كالري مصرفي شخص پايين نياد و تحرك و كالري سوزي بالا نره ،هيچ دارويي شما رو لاغر نميكنه 

عطاریها میفروشن؟

آره من از مربی باشگاهمون خریدم 

گفت خیلی رو کم شدن اشتها تاثیر داره

نه قرص لاغری.دوستم تو یه دوره ۱۳ کیلو کم کرده.من بینی عمل کردم از هقته دیگه میخرم.۱۰ تاشو میداد دارو ...

چ خوب اگ واقعی باشه

آره من از مربی باشگاهمون خریدم  گفت خیلی رو کم شدن اشتها تاثیر داره

دکتر آز هم کامبوجیا رو تبلیغ میکرد

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
2706