2733
2734
عنوان

خانما.....

91 بازدید | 9 پست

تهران یه فوق تخصص گوارش خوب سراغ ندارین؟؟

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضاتو خوندم کاش همه اندازه تو شعور داشتن و برای آرامش زندگی  برادرشون ارزش قائل بودن.

من هم همینطوریم    دوست دارم زن داداشم توی جمع از همه سر باشه   خواهرشوهر هایی که حسادت میکنن رو اصلا درک نمیکنم 

2731
من هم همینطوریم    دوست دارم زن داداشم توی جمع از همه سر باشه   خواهرشوهر هایی که حسا ...

این حسادت ودعوا اول از همه زندگی برادر خود آدمو خراب می کنه. من کسی رو میشناسم که تا مدت ها بعد از عروسیش خانواده شوهرش سعی میکردن به پسرشون بفهمونن اشتباه کردی اینو گرفتی. از این بهتر بهت می دادن. حالا خانمه خیلی هم از اقا کوچیک تره وضع مالیشم بهتر بوده سطح اجتماعی بالاتری هم داشتن. فقط آقا تحصیلاتش یه پله بالاتر بوده که اونم 30،35 سال پیش غير عادی نبوده. 

این قد جلو این مرد گفتن، گفتن که کم کم علاقه ی مرده کم تر شد. بعد زن داداش زنه رو جلوی مرده بارز میکردن. 

بعد چندین سال زندگی و کلی سختی کشیدن مرده مرتکب خیانت شد. الآن با چند بچه زندگی سردی دارن. اون مادر و خواهر مسبب این همه مشکلاتن و قطعا باید جواب پس بدن. چون خانمه میگفت حلالشون نمی کنم زندگی منو خراب کردن. 

2738
دکتر حسین گرامی معجزه میکنه پیروزی اول خیابون پرستار اگر زنده باشه

یعنی ممکنه مرده باشه،؟

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
یعنی ممکنه مرده باشه،؟

من بچه بودم مامان و مامان بزرگ و خاله م پیشش میرفتن

اون وقتها شاید حدود چهل پنجاه سالش بود

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش