2733
2734
عنوان

مادر شوهرم حرصمو در آورده

744 بازدید | 45 پست

سلام بچه‌ها، من خیلی اهل تاپیک نیستیم و بیشتر خوانندم اما دیشب واقعا مادر شوهرم حرصمو در آورده که تا حالا ازش دلخورم. مادر شوهر من زن خیلی خوبیه و شاید بگم بی نظیر اما بعضی حرفاش لجمو در میاره. مثلا دیشب وسط مراسم احیا میگه ببینی این خانمه چقد شبیه مریمه(عروس خواهرش) بعدم میگه مریم خیلی لاغر شده از قبل(این بار سومه که توی یه ماه گذشته اینو گفته) خواستک جوابشو بدم که آره نه که تو مهمونیا زیاد کار میکنه!(دست به سیاه و سفیدم نمیزنه هیچیا هیچی) الان هی میخوام به شوهرم تیکه بندازم که مامانت از فکر عروس خواهرش بیرون اومده یا هنوز غصه میخوره. از طرفی هم میگم ضعف نشون ندم که برام مهمه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

عزیزمم من متوجه نشذم چرااز حرفش دلخور شدی؟ چیزی ک نگفته

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)

😓😓چرا قیمه ها رو میریزی تو ماستا...

ینی با یه کمک کردنی تو ی مهمونی ادم لاغر میشهシシシ

حساس شدی خواهر تاپیکارو نخون

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
2740

خوب لاغر بشه چی میشه؟

والا مادر شوهر منم خیلی خوبه. همش از زن سابق شوهرم میگه و خوبی هاش حالا من باید ازش دلخور باشم.

این که عروس خواهرشه

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

آقا من نفهمیدم😕

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2706