2733
2739
عنوان

چرا همه زندگیمون شده شوهر😳😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1411 بازدید | 163 پست
نه بابا کی گفته نهایت آمال آرزومونه... بهرحال شریک زندگی همیم اونام فکرشون درگیر ماست دیگه.. مثلا ...

وقتی به کسی که تو سن بالا شوهر نکرده میگیم ترشیده یا کسی که بیوه س میترسیم شوهرمونو بر بزنه شوهر کردن میشه نهایت پیشرفت و آرزوهای یه زن حتی از نظر خودمون! من که فک نمیکنم شوهرم اصلا اینقدی که من درگیرشم درگیرم باشه، همه هم از عشق حرف زدنی شوهرمو مثال میزنن

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
۳۰درصد که نه چون اصلا درصدی نیست... ولی خب درست گفته نباید همه کارهات منتای به شوهرت باشه دیگه...من ...

موافقم.ولی شوهرم همه کارهاش با منه.به خاطر همین احساس گناه میکنم تنهاش بزارم و برم دنبال کارهای خودم

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردها اینجوری نیستن.مثل ما اینقدر به همسر فکر نمیکنن. ما هم مثل شما فعلا درگیر بچه هستیم. ولی من د ...

شما خیلی خوبه بفکر پیشرفت و کارهای جدید هستی ولی مستقل انجام دادنش محاله. تو زندگی مشترک محاله. بالاخره یا همسرت یا بچه ات و وقت مشترکتون هم درگیر میشه. پس بازم باید تهش به همسرت فکر کنی🤗

منم با وجودیکه سرگرمی های دیگه دارم و شاغلم ولی احساس درونیم وابسته به همسرمه... اگه ازش ناراحت باش ...

دقیقا منم همینجورم.بیشتر احساس درونیم وابستشه .

وگرنه تو کار و درآمد مستقلم

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
2731
خب استقلالتو حفظ کن...من که معمولا برا خودم برنامه دارم..

دوست دارم تنهایی برم سفر😢

وقتی به کسی که تو سن بالا شوهر نکرده میگیم ترشیده یا کسی که بیوه س میترسیم شوهرمونو بر بزنه شوهر کرد ...

دقیقا.

2738
مردها اینجوری نیستن.مثل ما اینقدر به همسر فکر نمیکنن. ما هم مثل شما فعلا درگیر بچه هستیم. ولی من د ...

خب گلم داشته باش

من قبلا دانشجو بودم بیشتر وقت برا خودم داشتم .‌از وقتی که خونه نشین شدم کم شده ولی نه اینکه بیخیال شم...

مثلا یه همسایه دارم باهم دوستیم باهم بیرون میریم دور میزنیم برا روحیه خودمون...یه سری کلاس ها رو میرم گاها..

حتما برا خودم خرید میکنم به روحیاتم توجه میکنم که آرامش داشته باشم.

جایی دوس نداشته باشم نرم نمیرم...

یه مدته لیزر مو زائد میرم..عینکم دارم میخوام ببینم اگر برام جواب میده  لیزر کنم ..

بعد ماه رمضونم باشگاه حتما میرم وسایلشو هم جور کردم که حتمی شه...

و اینکه دنبال کار هستم ولی نیست و شوهرمم مخالفت نداره منتها گیر نمیاد 

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

من اینطوری نیستم اما خب همسرم بخش مهمی از زندگیمه.از هرچی بگذریم (عشق و.. رو درنظر نگیریم) همسرم بزرگترین مشوق من برای رسیدن به اهدافم و انجام دادن هرکاری که دوست دارمه. 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
شما خیلی خوبه بفکر پیشرفت و کارهای جدید هستی ولی مستقل انجام دادنش محاله. تو زندگی مشترک محاله. بالا ...

آخه زیادی دارم بهش فکر میکنم.حتی وقتی تو یه مهمانی زنونه هستم و باید بهم خوش بگذره.تو فکرم که اون داره چیکار میکنه الان

من خانه دارم به یه ورمم نمیگیرمش چه ربطی داره

😅

چون کل دنیاشون تو شوهر و خانوادهداش ختم میشه😐من خودم به همه کس ارجح تر میدونم 😁

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706