2737
2739
عنوان

چرا همه زندگیمون شده شوهر😳😳😳

1411 بازدید | 163 پست

دیدین چند درصد از تاپیکها راجع به شوهر و خانواده شوهره؟

چرا ما زنهای ایرانی 80 _90 درصد زندگیمون شوهره؟

چرا فقط کارهاو رفتارهای شوهر باعث میشه احساس خوشبختی یا بدبختی کنیم؟

پس خودمون چی؟سهم خودمون تو زندگی چیه؟

من خودمم اینجوریم متاسفانه.

به نظرتون چطوری میشه تغییر کرد؟

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درود بر تو

منم هرچی میکشم از همینه ، متاسفانه خیلی وابسته و آویزونشم دوست دارم عوض شم

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2731
چون از خودشون معمولا چیزی ندارن وابسته شوهرن

منم همینجوری هستم متاسفانه.اینجوری نیست از خودم چیزی نداشته باشم.تحصیلات و کار و درآمد دارم.

ولی بازم اون خیلی رو احساس خوشبختی و بدبختیم تاثیر داره

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
مجازیه جدی نگیر

فکر نمیکنم فقط مجازی باشه.تو واقعیتم که دارم میبینم همینه

2738

چون شوهر کردن نهایت آمال و پیشرفتمون تو زندگیه! بعدش دیگه تبدیل میشیم به یه موجود راکد و مطیع امر حضرت شوهر و هرچی آقامون بگه و اینا! از خودمون اراده ای نداریم، تنبلی میکنیم واسه دراومدن از حالت انفعالمون و از بیکاری ذهنمونو درگیر شوهر و خونوادش میکنیم

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕
درود بر تو منم هرچی میکشم از همینه ، متاسفانه خیلی وابسته و آویزونشم دوست دارم عوض شم

منم دارم سعی میکنم.وابسته نیستم.ولی احساسم که بهش خوب باشه خوشحالم.وقتی کاری کنه ناراحت بشم فکر میکنم بدبخت شدم.این خیلی بده

چون شوهر کردن نهایت آمال و پیشرفتمون تو زندگیه! بعدش دیگه تبدیل میشیم به یه موجود راکد و مطیع امر حض ...

اون که بله.از بچگی اینجوری یادمون دادن

توامندی های خودمون رو فراموش کردیم

منکه زندگیم نی نی خوشگل توراهیمه    

ایشالا خدا پشت و پناهش باشه😍😍

شوهر من حس خدایی برا من داره همه کارم باید به خواست اون باشه خاک تو سرم با این ازدواجم

😳

2706