2752
2734
عنوان

اونایی که ای یو ای انجام دادن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 100 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره روز دوم پری برو سنو‌میشی کیست و...نداشته باشی بعد میگه برو این قرصارو بخور این امپول هارو هم بزن ...

خوبه پس راحته 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2731
روزى كه پاك شدى برو عزيزم

ممنون گلم😘

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
نه سزارین.پسرم تو شکمم مرده بود.نمیدونم چه جوری باید صبرکنم تا بازم اقدام کنم

عزیزم نگران نباش الان به خودت برس انشاالله سری بعد ی پسمل کاکل بسر بیاد که فراموش بشه این روزات

انشالله.خدا سر دشمنمم نیاره خیلی سخته.زائوباشی ولی کنارت خالی باشه

عزیزم انشالله خدا برات جبران می‌کنه دختر عموی مادرمم همینطور شد تازه اون بنده خدا قند گرفت بعدش اما فوری بازم حامله شدو الان پسرش یک سالش هست دکترا نگفتن دلیلش چی بودع

[QUOTE= 91297423 ]بعد از ای یو ای زیر شکمتون درد هم داشتین ؟[/QUOTE] يه حالت تير كشيدن بود تا نه رو ...

من فقط روز اول تیر میکشید بعد دیگه خیلی کم الانم دو نافم دست میزنم درد میکنه .ادرارم زیاد شده انگار تکرر ادرار دارم انشاالله باردار باشم 😔

من فقط روز اول تیر میکشید بعد دیگه خیلی کم الانم دو نافم دست میزنم درد میکنه .ادرارم زیاد شده انگار ...

انشالله ب حق همین شبا مثبت باشه جواب ازمایشت عزیزم

2706