2733
2739
عنوان

اونایی که ای یو ای انجام دادن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 100 پست
عزیزم انشالله خدا برات جبران می‌کنه دختر عموی مادرمم همینطور شد تازه اون بنده خدا قند گرفت بعدش اما ...

نه فقط گفتن اینجورمرگ بی دلیل بین جنینا هم هست.ایشون سزارین شدن؟بمن تو بیمارستان گفتن دو سال باید صبر کنم ولی من اصلا نمیتونم

من فقط روز اول تیر میکشید بعد دیگه خیلی کم الانم دو نافم دست میزنم درد میکنه .ادرارم زیاد شده انگار ...

بی بی نزدی؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه فقط گفتن اینجورمرگ بی دلیل بین جنینا هم هست.ایشون سزارین شدن؟بمن تو بیمارستان گفتن دو سال باید صب ...

اره فک کنم ،چرا دو سال ؟پیش دکترای دیگم برو شاید نظرشون فرق کنه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2728
انشاالله عزیزم دعام کنید 

حتما گلممممم😘

نمیدونم گفت برا سزارین دو سال لازمه

عزیزم انشالله درست میشه توکل کن ب خدا

2740
من فقط روز اول تیر میکشید بعد دیگه خیلی کم الانم دو نافم دست میزنم درد میکنه .ادرارم زیاد شده انگار ...

تكر ادرار نشونه خوبيه كه

من اين ماه اصلا هيچ علائمى نداشتم به علائم توجه نكن

انشالله باردارى عزيزم

مشتاقم خبرشو بياى بدى😍