2733
2739
عنوان

تربيت کودک.خانما بياين

93 بازدید | 14 پست

من حساسيت فوق العاده شديدي روي زياد حرف زدن بچه دارم 

چيکار کنم کمتر حرف بزنه.يه پسربچه 6 سالس

سرمو ميبره اينقدر حرف ميزنه😩😩😩😩😩😩😩😩

ندارم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

براش سرگرمی درست کن بره باااش بازی کنه یا کارتون بزار ببینه  حتما بیکار میمونه طفلی....دوستی نداره؟؟

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2728

سرگرمش کن با بازی مثلا دفتربده بهش نقاشی کنه یا رنگ امیزی کنه.یا وسیله اسباب بازی که میتونه تنها بازی کنه بده بهش تا سرش گرم بازی شه.گاهی فیلم واسش بزار.واسش قصه بخون تا یادبگیره گاهی آروم باشه و فقط گوش کنه

بچه ها کلا زیاد حرف میزنن😂دختر من وقتی ۱و نیم سالشم بو با اینکه هیچی نمیتونست بگه بازم خیلی حرف میزد😆میگفت بابا او دفت مامان او عروس او کلا روانیم کرده😂

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

عزیزم خداروشکر کن که بچتون حرف میزنه ،،،من پسرم سه سال وده ماه شه هنوز حرف نمی زنه ،،،خیلی کم در حد کلمه و جمله خیلی کوتاه حرف میزنه ،،،ارزومه که باهام کامل حرف بزنه با جون و دلم گوش میکنم  

2738
براش سرگرمی درست کن بره باااش بازی کنه یا کارتون بزار ببینه  حتما بیکار میمونه طفلی....دوستی ند ...

بابا چ تنهايي .ي همبازي داره.کلي اسباب بازي داره .کلي کارتون داره ولي هيييچ

ندارم  
اخه خيلي حرافه از دستش ميخوام سرمو بکوبم به ديوار حتي موقع غذا خوردنم حرف ميزنه

چرامیخواید کمترحرف بزنه یجور داره تخلیه انرژی میکنه

اقتضاسنشه بلوغ برسه بزور باید ی کلمه بخای حرف بزنه

پسر من ۲ سالو نیمشه همنقدددد حرف میزنه به قول شما حتی موقع غذا خوردن معذرت میخام حتی موقع دسشویی کردن هی میگه مامان این چیه مامان این کیه مامان چرا فلان مامان چرا بهمان.بیشتر کیف میکنم اما یه موقع هایی هم به قول شما دلم میخاد سرموبکوبم دیوار حخخخ

چرامیخواید کمترحرف بزنه یجور داره تخلیه انرژی میکنه اقتضاسنشه بلوغ برسه بزور باید ی کلمه بخای حرف ب ...

فعلا ک ميخوام دو دقيقه سکوت کنه 😑😑😑😑بخدا مغزم ديگه نميکشه .برادرزادمه

ندارم  
سرگرمش کن با بازی مثلا دفتربده بهش نقاشی کنه یا رنگ امیزی کنه.یا وسیله اسباب بازی که میتونه تنها باز ...

همه چيزو خراب ميکنه کتاباشو پاره ميکنه اسباب بازياشو ميشکونه 

ندارم  
2706