2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حملات پانیک چه ربطی به روزه داره مگه عزیزم؟؟؟

منم چند بار حملات پانیک سراغم اومده البته در حد ٣ تا ٤ بار ولی روزه گرفتم مشکلی نبوده

خیلی دچار حمله پانیک میشی ؟؟؟علائمت چقدر شدیده؟؟؟چقدر طول میکشه؟؟؟؟چه قرصی مصرف میکنی؟؟؟؟

2738
آره قرص می خورم

خب اگه قرصتون روزی یکی باشه و تو ساعات روزه نیاز نباشه مصرف شه باید بگیرین ولی اگه قرصو باید تو این ساعت بخورین و نخوردنش باعث حمله و اسیب ب بدنتون بشه نباید روزه بگیرین .از نظر من موردی ندارع روزه گرفتن مگر خ شدید باشه 

با پزشکتون و مرجع تقلیدتون صحبت کنین برا اطمینان 

من هر بار حمله پانیک سراغم اومده شب قبل از خواب بوده در حالت استراحت یهو طپش قلب میگیرم و نفسم بالا نمیاد و احساس وحشت و‌ترس شدید میکنم و‌ گیج میشم و‌فشارم میوفته 

حس میکنم قلبم الان وایمیسته و روح از تنم میره

خیلی حس وحشتناکیه با گریه از شوهرم میخوام نجاتم بده اون بنده خدام فقط میتونه با نوازش و حرفای قشنگ آرومم کنه تا کم کم حالم جا بیاد

من سرترالین مصرف میکردم و‌‌پروپرانولول 

البته همون چند بار بود و‌خدا رو‌شکر ۳ ساله سراغم نیومده

علتش چیه؟من تا به حال نشنیدم؟چه عجیب!! 

من چند سال بود استرس و‌اضطراب شدید داشتم و ترس از مرگ و‌بیماری سراغم اومده بود یعنی مدام فکرهای منفی و‌ تا خبر مریضی کسی رو‌میشنیدم فکر‌میکردم منم همون مریضی رو‌دارم 

یا کسی فوت میشد من تا چند روز حالم بد میشد

تمام این استرسها کم کم تبدیل شدن به طپش قلب شدید و تنگی نفس و درد قلب و سر گیجه و اگه درمان نشه این حملات پانیک اتفاق میوفته

مرکز کنترل استرس توی مغز اختلال ایجاد میشه توش و بیش از حد فعال میشه از کنترل خارج میشه باعث میشه الکی بترسی و اضطراب بگیری 

با درمان و‌مصرف قرص فعالیتش نرمال میشه ولی باید دوره درمان کامل باشه و دارو کم کم قطع بشه وگرنه دفعه بعد با شدت زیادتر برمیگرده

2706