2737
2739
عنوان

خواهر زادم امروز عمل میشه😥😥😥😥

236 بازدید | 11 پست

نوروحدا هرکی یه صلوات و دعا مهمونش کنه

دلم خونه

خیلی نگرانشم

بمیرررررم براش 😥😥😥

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
چرا ؟ چه عملی

عمل کلیه 

مشکل کلیه و مجاری اداری داره

شما دعاش کن

بازه

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عمل کلیه  مشکل کلیه و مجاری اداری داره شما دعاش کن بازه

ایشالله که به خیر میگذره

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.
عمل کلیه  مشکل کلیه و مجاری اداری داره شما دعاش کن بازه

انشالله به حق این ماه عزیز و این شبای قدر عملش موفقیت آمیز باشه و به سلامتی از اتاق عمل بیرون بیاد و‌دیگه مشکلی نداشته باشه

یاد دو سال پیش خودم افتادم درست تو‌همین خرداد ماه پسر دو‌ساله منم عمل داشت منم تا صبح نخوابیدم و‌گریه کردم 

مردم و‌زنده شدم تا پسرم از اتاق عمل بیرون اومد 

خدا واسه هیشکی نیاره الهی

2738
انشالله به حق این ماه عزیز و این شبای قدر عملش موفقیت آمیز باشه و به سلامتی از اتاق عمل بیرون بیاد و ...

خدا همیشه براتون سالم و صحیع و هزیز نگهش داره

همهی بچه ها هم خوب بشن انشالله

امیدوارم همه چیز خوب و عالی پیش بره 😊 چندسالشه؟

خداروشکر عملش تموم شد 

6 سالشه