2737
2739

مانتوهایی که الان میپوشیم و دکمه جلوشو وا میذاریم مطمئنا اون موقع هم بسته نمیشن روز اول اونوقت همه میگن عه این چه شکمی آورده

مانتو جلو باز بپوشیم؟ 

پانچ؟ پانچ من مشکیه خوب نیست مشکی روز اول 

نظری؟ پیشنهادی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من روزای اول بعد زایمانم همه میگفتن مطمئنی یکی دیگه تو شکمت نیست؟ چرا شکمت مونده

واقعا نمی‌دونم این چه سوالیه که از زائو میپرسم مگه دست خود آدمه؟ ولی خب خیلی زود بدون رژیم وزن کم کردم و چشم همه شون کور شد😃

2738

اگه قابل باشم برای زایمان راحتتون آیت الکرسی خوندم

لطفا اگه قابل میدونین برای نی نی دارشدن ی خانمی بعد سالهادعا کنین

الهی عاقبت بخیر باشین الهی آمین

سپاسگزارم⁦

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

من بعد زایمانم فوری گَن سفت بستم تا 20 روز اول مرتب میبستم شکمم رفت تو اندازه یه مشت شکم دارم

لباسم هم میشه جلو باز بپوشی با بلیز بلند

هم تونیک

هم مانتو های بارداریت که دور کمرشون کش دارن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

من شنبه هفته پیش سزارین شدم ساعت ملاقات ک با اون بی حسی عین میتها بودم 🤣بعدشم ک امدم خونه ی شومیز اناری تن کردم البته قبلش حموم رفتم و شکممو بستم و ارایش ملایمم کردم بعد شدم عین ادم

ولی شکم رو هرکار کنی داری من هنو میبندم ولی باز ک میکنم میافته تازه قبل بارداری تخت بودم و شکم نداشتم اینجوری صدم وای به حال اونی ک یکم شکم داره

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
2706