2737
2739
خواهرت چیکارست عزیزم

خونه دار

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر خواهرم یکی از هموناست. زندگیشون مثل بقیه ست. سالی دوسه بار مسافرت. همون غذاهایی که ما میخوریم. فقط خونه خیلی شیک و خوشگلی دارن و تو مخارجشون هم مجبور نیستن دو دو تا کنن

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
پس شوهرخواهرت پولداره

نه بابا از بی پولی میگه

ماهی نهایت ۸۰۰ هزار تومن درآمد دارن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

خوب دغدغه پول ندارن قطعا به خیلی از خواسته هاشون میرسن ویلا و خونه در شهرها و مکانهای مختلف دارن سفرهای خارجی و مدام سرمایه گذاری های جدید بهترین پوشاک و لباس و غذا و رستوران و با ادمهای همسطح خودشون رفت و امد دارن که کلی فرق میکنه یا از نظر اشتغال قطعا بچه ها به مشکل برنمیخورن یا هزینه آموزش خصوصی مدرسه کلاسها و.... اوکی هستن

اما خوب چالش هایی هم ممکنه داشته باشن

2738
شوهر خواهرم یکی از هموناست. زندگیشون مثل بقیه ست. سالی دوسه بار مسافرت. همون غذاهایی که ما میخوریم. ...

همینکه ادم تو مخارجش دو تا دو تا نمیکنه میدونی چه ارامشی داره. حالا ماها همش با استرس. خوش به حالشون حتما زحمت کشیدن حقشونه دیگه

همه که یه جور نیستن

یه نفرو میشناسم که وضع مالیش عالیه اول برای آینده و حال بچه هاش سرمایه گذاری میکنه در کنارش کارهای خیر میکنه. سفر و خرید و گشت و گذارشون هم متعادله. 

بعضیام هستن که دائم به جزییات زندگیشون میرسن مثل عوض کردن مداوم لوازم خونه، خرید لباس و گوشی و هر چی که تازه به بازار بیاد 

و... 

آخه میگه کسی هست اینجاکه شغلش دلالی یاجراح باشه منم گفتم کسی که جراح باشه اینجاانلاین نیست

عزیز نگفتم کسی اینجا هست این شغلا رو داشته باشه گفتم کسی که این شغلا رو داره مثلا تو اطرافیانشون چه مدلی زندگی میکنه

پس زین پس تیپ بزنم برم توبیمارستان بچرخم یه جراح جذب کنم🤣🤣🤣

نمیدونستم جراحا انقدر پولدارن.

شبای قدر یه توجه ویژه باید به عزیزان جراح بکنم.😝😁

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
2706