2733
2739

سلام دوستان..من هرماه ۲۹ به ۲۹ پری میشم این ماهم از کیت تخمگذاری استفاده کردم مثبت شد ۳۶ساعت بعدم اقدام داستم یه روز درمیونم اقدام داشتم.اما ۲۵ پری شدم سه روزه بهدش لکه بود.من باید ۲۹ میشدم امکان بارداری هست آیا کسی بوده پریود شده ولی باردارم بوده ..

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

دوستای گلم راهنماییم کنید بی بی چک بزنم آیا😢احتمال داره باردار باشم.شکمم ورم کرده سینه هام بزرگ شدن .بی اشتهام.عصبی و لی خوابم..همشم گریه میکنم 

دوتا تاپیک اخر منو بخون موضوعش همین بود.مثل من شدی

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو اقدام عقب جلو شدن پریود کاملا عادی و واکنش طبیعی بدن هست نگران نشو

پس نیستم حالا بی بی چک بگیرم فردا بزنم خیلیا بودن پریود شدن حامله هم بودناااا

حالا نمیشه جوابشو اینجا بگی گلم😢

اخه من خودم جواب قطعی نرسیدم گفت نظرات کاربرا هست شاید کمکت کنه

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
2740
پس نیستم حالا بی بی چک بگیرم فردا بزنم خیلیا بودن پریود شدن حامله هم بودناااا

نه عزیزم احتمالش خیلی کمه

اگه یه لک کوچولو دیدی شاید

ولی اگه کامل خونریزی داری دیگه هیچی

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
نه عزیزم احتمالش خیلی کمه اگه یه لک کوچولو دیدی شاید ولی اگه کامل خونریزی داری دیگه هیچی

من دخیره تخمدانم ۴ بوده یعنی چی

اخه من خودم جواب قطعی نرسیدم گفت نظرات کاربرا هست شاید کمکت کنه

من ذخیره تخمدانم ۴ بوده یعنی چی..من هر ماه پری میشم حالا یایکی دوروز جلو عقب اما میسم راحت تنبلی ندارم که با قرص پری بیاد برای آی یو آی اقدام کردم فولیام ۱۰ ۱۲ بود دکترا گفتن باید میکرو کنی 

من ذخیره تخمدانم ۴ بوده یعنی چی..من هر ماه پری میشم حالا یایکی دوروز جلو عقب اما میسم راحت تنبلی ندا ...

ذخیره تخمدانت کمه

زودتر میکرو کن اگه میتونی

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
ذخیره تخمدانت کمه زودتر میکرو کن اگه میتونی

ذخیر تخمدان باید چند باشه  اونایی که ۱ هستن کمه من ۴ زیادم دارم که وای خدا 

ذخیره تخمدانت کمه زودتر میکرو کن اگه میتونی

من رفتم رویان یه کیست آندومتریوما ۴سانتی دارم ذخیرمم ۴/۵ چهارونیمه خواستن ای یو ای کنن امپول دادن اما جواب هورمونیم خوب نبود گفتن فولیات ب رگ نشده آب شدن گفتن سریع میکرو کن حتی پزشکمم گفت ماکسی رو داشتیم با ذخیره ۱/۵ که ناامید بودیم شد اما ماشالا برای تو ۴ خیلی خوبه...حالا بالاترین ذخیره چند باید باشه که ایده ال

برای شما چند بوده

2706