2733
2739

میخوام یه ختم صلوات بگیرم به نیت مشکلم 

هرکی دوست داره شرکت کنه 

برام دعا کنید

البته من خودم دوست دارم برای هرکسی که شرکت میکنه به ازای هر 100 صلوات یک صفحه قران بخونم 

پس اگر مثلا کسی 500صلوات برداشت براش 5 صفحه میخونم 

برای نیت های من یک صلوات بفرست ممنونم،  حاحت روا بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا من یه صفحه بخون برا اروم شدن دلم و برا یکبار هم شده موندن رو حرفم

اسمم عاطفه هست🌹🌹🌹

منم صدتا صلوات فردا میفرستم برات

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

من صدتا صلوات می‌فرستم 

ان‌شاءالله حاجتت با مصلحت خداوند یکی باشه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

۱۰۰تا میفرستم دعاکن برام

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

عزیزم من ۱۰۰تا

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

عزیزم منم۱۰۰تا میفرستم.برامنم ازته دلت دعاکن.خیلی نیازدارم

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 

دوستان نازنین وارد گروهمون بشین

مطمئن باشین ضرر نمیکنین براتوک ختمهای حاجت روایی میگیریم زودتر به خواسته هاتون برسین.توتل کپی پیست کنزن بزنین روش وارد بشین اگه نتونستین به آیدیم پیام بدین ادتون کنم@maryamrrr

https://t.me/joinchat/DCoAgkp5UnXwmTaeQvAsuQ

تولدیکسالگی گل پسرم
2706