2737
2734
عنوان

حل گرفتاری وبرکت زندگی

332 بازدید | 5 پست

بچه ها یک مدت شده بود برام مشتری نمیومد وکارم خوابیده بود 

با اینکه پول نیاز داشتم اما بادیدن مشکل اون کودک شهراد بهش یک مبلغ ناچیز کمک کردم بخدا برکتش بعد چند ساعت تو زندگیم اومد شما به نیت حل مشکلاتتون برید تو اینستای پدرشون بهشون کمک کنید که عمل بشه ان شالله حاجت روا بشین

shahrad_sharif

این پیچشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
خدا خیرتون بده ک گفتید باعث شدید بشناسمش بحق امیرالمومنین همه ی مریضا شفا بگیرن

ان شالله 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من اینستا ندارم 😔

تاپیک منو بخونین.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
من اینستا ندارم 😔

از مرور گر هم میتونید ببینید

https://instagram.com/shahrad_sharif?igshid=ig28tmbckuw