2733
2739
عنوان

صادقانه بگیدشده ازقیافتون بدتون بیاد؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 13124 بازدید | 556 پست

همه میگن خوشگلم دماغم..چشام..لبام..کلاصورتم وپوستم 

ولی وزنم خیلی زیاده وچاقم ازخودم متنفرم هیچ اعتمادبه نفس ندارم

وقتی میگم زشتم دوستام فحشم میدن میگن کاش ماجای تواین چشماوصورت ودماغوداشتیم

۱۴۰۰/۱۰/۱۰💍💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باردار میشم خیلی زشت میشم سیاه سیاه میشم پر از لک رو گونه ها و دماغ و لبام ورم میکنن پوست هم خشکه خشک پوسته پوسته خلاصه یه قیافه داغون 😬😬😰

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

منم قیافم متوسطه زشت نیستم ولی خوشگلم نیستم هیکلمم معمولیه

ولی به نظرم هرکس به خودش برسه زیبا میشه و زیبایی هرکسی یه جور خاصیه

مهم تر از صورت زیبا اینه که اعتماد به نفسمون زیاد باشه

کساییو دیدم که میگفتن خیلی از قیافه خودمون راضی هستیم ولی وقتی عکسشونو دیدم من از اونا خیلی خوشگلتر بودم

متاسفانه منم اعتماد به نفس ندارم و به خودمم نمی رسم

عضو گروه رز قرمز ، وزن 
2731

نه اینکه بدم بیاد

ولی کلا اعتماد بنفس ندارم

حالا بینیمو عمل کردم

البته انتظار داشتم‌ قیافم قشنگ تر بشه

ولی فک نکنم زیاد تغییر کرده باشم

راستش اصل مشکل من با صورتم ،پوستمه

واقعا عدالت نبوده

سالیان سال بخاطر پوستم عذاب کشیدمو اعتماد بنفسم له شد

ولی میخوام درستش کنم مهم نیست چقد زمان ببره و هزینش بشه

(فورا نه ولی حتما)

درست زمانی که ناامید میشوی 
2740
منم کم ندارم از قیافه ولی زیر بنام خرابه چون پوستم داغونه اصلا ب چشم نمیاد

وای منم همینطورم این پوست لعنتی تو این سن کم چرا باید اینطوری باشه اخه

باید کلی هزینه کنم پوستم درست شه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

یک دوست دارم سبزه یه و قدش 155باهم کلاسیه دانشگاش که یک دختربا قدبلندو چشم رنگییه بیرون میره خیلی ناراحت میشه میگه  همه به اون نگاه میکنندمیگه اگه فقط قدبلندداشتم وچشمام رنگی بودانقداعتمادبه نفسم نمیومدپایین ‌.خیلی ازاین بابات غصه میخوره 

2706