2737
2739
عنوان

صادقانه بگیدشده ازقیافتون بدتون بیاد؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 13124 بازدید | 556 پست
یه دلیل بیار ک من فکر نکنم تو پسری و نمیخای مخ بزنی

تو چرا توهم داري همه پسرن اخه😂 شانس اورديم عكس نذاشتيا

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره من گاهی وقتا از چهره ام بدم میاد با بینی ام که کلا مشکل دارم آخه بزرگه 😞ولی در کل خداروشکر بازم خوبه چهره ام 😃

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2728
خوب یعنی قابل تحملم الحمدالله😂😂 با نامزدی پنج ساله 😊

نه خوب يعني خوبي، من اهل اغراق نيستم، چشماتم قشنگ بود😘

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2738
بلی😃

خیلی خوب عمل شده 

دکترت کی بوده؟ 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
نه خوب يعني خوبي، من اهل اغراق نيستم، چشماتم قشنگ بود😘

مرسی خانمی 😍😍😍 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
مرسی عزیزمممم دکتر هماسبزاری مشهد

مبارکت باشه عزیزم 😊😘😘

2706