2733
2739
عنوان

اسم دخترشو گذاشته...☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 5046 بازدید | 155 پست

حالا یکی و می‌شناسم اسمش رافونس😃😁

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
😂😂😂😂😂😂😂وای خدااا  من حتی واسه اون عروسک اردکای پلاستیکی بود تو وان میذاشتن واسه اونام ا ...

خوش به حال عروسکات 😐 من بهشون هویت نمیدادم بیچاره ها چقدر در رنج بودن! 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه‌همکلاسی داشتم اسمش جیران بود😐هیچوقت نتونستم مقصود کار مادر پدرشو درک کنم تازه یه خواهر داشت ا ...

وا جیران خیلی قشنگه که .. ترکی هست یعنی زیبا فک میکنم .

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
آره تمیز بود خیلیم وسواسی بود ولی یه دوستیم داشتم اسمش زیبا بود ولی خداییش زشت بود 😂😂😂

احتمالا مامانش هم وسواسی بوده همچین اسمی روش گذاشته 😂😂😂😂

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2728
وا جیران خیلی قشنگه که .. ترکی هست یعنی زیبا فک میکنم .

خداییش اصلن به سنش نمیومد خب  اره قشنگه ولی خب نه برای ماکه جا نیفتاده هنوز

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
من یه‌همکلاسی داشتم اسمش جیران بود😐هیچوقت نتونستم مقصود کار مادر پدرشو درک کنم تازه یه خواهر داشت ا ...

جیران که قشنگه

من یه رمان میخوندم اسم دختره جیران بود چشم ابرو مشکی و خییییلیم خوشگل بود واسه همین تو ذهنم قشنگ جا افتاده

احتمالا مامانش هم وسواسی بوده همچین اسمی روش گذاشته 😂😂😂😂

آره دقیقا مامانشم ناظم مدرسمون بود خیلی تمیز و اتو کشیده بود 😂😂بعد که باردارشد دیگه نیومد خیلی دوسش داشتم 

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2738
جیران که قشنگه من یه رمان میخوندم اسم دختره جیران بود چشم ابرو مشکی و خییییلیم خوشگل بود واسه همین ...

جیران اسم قشنگیه ولی برا زمان ما خوب نیست من دبیرستانی بودم یکی از دوستام اسمش نیمتاج بود خب این اسم برا زمان الان یکم ناجوره

این نیز بگذرد...                                   
خداییش اصلن به سنش نمیومد خب  اره قشنگه ولی خب نه برای ماکه جا نیفتاده هنوز

اره دیگه الان جا افتاده تره .

ما یه سری فامیل قدیمی داریم که از بزرگان محسوب میشه😂😂ولی اسماشونو توروخدا داشته باشین اول پسراشون رو میگم

بارونی .برفی.رمزعلی.سوارعلی.مرادعلی.نجاتعلی.نجاتی.اسماعیلی.حیاتی.قباتی.هویتلا.

دختراش

گنجشک. کبوتر. مرواری .گل طلا.همبس.هما.شنگی.روحنس

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
اینا همه جو تلویزبونه دیگه😐 من مربی شنام بعد الان بچه های ۷.۸ ساله که میان همههه اسمشون ستایشه😐 ...

🤣🤣🤣🤣🤣

ما یه سری فامیل قدیمی داریم که از بزرگان محسوب میشه😂😂ولی اسماشونو توروخدا داشته باشین اول پسراشون ...

واااای🤣🤣🤣🤣🤣تو مسیر میزاییده .. نسبت به اب و هوا و مکان اسم میزاشته

2706