2733
2739
عنوان

بیاین آرزوهامونو بنویسیم سال بعد به این تاپیک سر بزنیم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 3614 بازدید | 537 پست
سلامتی خانواده وبچه هام اون مسائل مالی ک میخوام و رفتن از ایران ، چ جوری سال دیگه تاپیکو پیدا کنیم ؟ ...

ان شاالله 🙏🙏🙏

اگر دوست داری بزن جز علاقه مندی هات 😊

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
ان شاالله سال دیگ مامانم حالش خوبه خوب شده خونه ی جدیدمون رو خریدیم منم مهدکودکم رو بالاخره تاسیس ...

ی جان ان شاالله 🙏🙏🙏

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر واقعا  تاپیک خوب و مفید و قشنگی زدی  پر از آرزوهای رنگی رنگی  پر از انرژی م ...

فدات امیدوارم همه به خواسته هاشون رسیده باشن

به همه آرزوهای رنگیشون🙏🙏🙏😍

2731
سال دیگه شب نوزدهم ماه رمضان اگه عمری بود و یادم بود میام سر میزنم,درحالی که توی خونم ک خریدمش ساکنم ...

ان شاالله  🙏🙏🙏😍

2738
تکلیفمم مشخص شده باشه ... به اونچه که حقمه و صلاحمه رسیده باشم ... دندونپزشکی قبول شده باشم ... ی ...

ان شاالله  که حتما میشه🙏🙏😊

خیاط بشم 😇

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

اول اینکه سال دیگه باباو مامانم حالشون از امسال بهتر باشع

دوم نی نی داشته باشم

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍
2706