2737
2739
عنوان

مامانایی که بچه ۲ ساله دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3339 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تاثیری هم داشت؟ مثلا برای کم خونیش یا رشد قد و وزنش

دوست خواهرم یه بچه داره ماشالله تپلی و درشت دستهاش از تپلی بند بنده.میگه من از این داروها به بچه نمیدم.فقط سه شیره واسه صبحانش میدم.هم قدو وزنشو خوب میکنه هم اشتها آوره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
کسی ندارم اونجا سفارش بدم واسم بفرسته 

شماکجایی؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
شماکه دادی مارا از تاثیرات آن سه شیره آگاه همی ساز🤔

من کلا قطره آهن از اول ندادندی فقط گوشت دادندی مدتی شک افتادندی یکی دو هفته سه شبره بزور در حلق کودک چپادندی دیگر نمیدانندی تاثیر بداشتندی یا نداشتندی؟

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
دوست خواهرم یه بچه داره ماشالله تپلی و درشت دستهاش از تپلی بند بنده.میگه من از این داروها به بچه نمی ...

وای دلم خواست بچه تپل ، آرزو به دل موندم این بچه تپل شه

من کلا قطره آهن از اول ندادندی فقط گوشت دادندی مدتی شک افتادندی یکی دو هفته سه شبره بزور در حلق کودک ...

😂😂😂

2740
وای دلم خواست بچه تپل ، آرزو به دل موندم این بچه تپل شه

بچه من تا ۷ ماهگی از تپلی گردن نداشت.اسمشو گذاشته بودن محمد تپلو.ولی بعدش که دندونهاش شروع شد دراومدن نابود کرد بچمو.الان میبینمش دلم کباب میشه.دست میکشم دنده هاش بیرونه.😢😢

شیره انگور کیلویی چند میگیریدد؟عطاری به من گفت خواهر نخر اینا همه تقلبین.مثلا انجیر خودش الان کیلویی ...

وای نگو 😭 پس اونی ک من گرفتم هم الکیه آخه خیلی ارزون داد ۵۰۰ گرمیشو ۱۵ تومن خریدم

راستی خانما سویق کامل کودک یا سویق سنجدم برا ب0ه هاتون بگیرین خییییلی خوبه من بچج دیر دحدون در اورد سویق دادم همه باهم درومدن من اولاش با ماست یه زره میخورد الان میریرم رو میوه مثلا رو هندونه بهش میدم به هرروشی که بچتدن دوست داشت بهشون بدین محشره

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
بچه من تا ۷ ماهگی از تپلی گردن نداشت.اسمشو گذاشته بودن محمد تپلو.ولی بعدش که دندونهاش شروع شد دراومد ...

نگو آدم دلش ریش میشه پسر من اونقدر لاغر نیست ولی دست و پاش خیلی لاغره اصلا رون نداره 😭

2706