2737
2739
عنوان

مامانم چرااینجوریه😣

823 بازدید | 82 پست

غذاکم درست میکنه

یعنی جوری درست میکنه که هیکس فکرنمیکنم توی خونه سیربشه رومونم نمیشه بهش بگیم ولی هروقت هم میگیم کمه میگه چه خبره بسه

من شوهرم خوش خوراکه هروقت میام خونه مامانم اینامجبورم غذای خودم نخورم یاکم بخورم که به شوهرم برسه😐

توی ماه رمضون واقعاغذاهایی که درست میکنه کمه البته خودمون درست می‌کنیم ولی مقدارشوخودش میگه

دیگه جدیداجوری شده که شوهرمم فهمیده من الکی مسکن سیرم وقتی بیرونه زنگ میزنه میگه اگه غذاکمه تاغذابخرم بیارم 

اینم بگم وضع مالیه بابام بدنیست منم بعدازهشت سال که ازدواج کردم اولین باره ماه رمضون خونه مامانمم

مثلا ما ده نفرهستیم نصفه مرغ درست میکنه میگیم کمه میگه بسته چه خبره ماهم سره سفره تورودوایستی میمونیم کم غذامیخوریم غذاهم اضاف میاداونم فک میکنه زیاددرست کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۱۰ نفر نصف مرغ؟؟ خدایی خیلی خیلی کمه

پدرتون نمیشه تذکر بده به مامانت؟

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2738
بابام اصلاتوی این باغانیست بنده خدا

خب شما بیارش تو باغ بهش بگو دخترا بلدن چجوری حرفشونو به بابا بگن جوری که ناراحتی پیش نیاد

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2706