2737
2734

۳۵ که بدنیا  میان 

دخترم  ۳۶ بدنیا اومد

فکر کنم یکی دوسانت باید رشد کنه

البته بزرگی سر مهم نیس احتمالا هیکلش ریزه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وزن و قد بچت چقدره

چند بدنیا اومده 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
۳۵ که بدنیا  میان  دخترم  ۳۶ بدنیا اومد فکر کنم یکی دوسانت باید رشد کنه البته بزرگ ...

۴۰روزش بود بردم مرکز بهداشت ۵کیلو بود قدشم ۵۴ونیم نه ریز نیست مدل سرش خربزه ای احتمال داره بخاطر مدل سرش بزرگ ب نظر برسه

۴۰روزش بود بردم مرکز بهداشت ۵کیلو بود قدشم ۵۴ونیم نه ریز نیست مدل سرش خربزه ای احتمال داره بخاطر مدل ...

طبیعی بدنیا  اومده

خربزه ای شده؟

باید شبا سرشو صاف بذاری روی بالش

تا گرد بشه

2738
طبیعی بدنیا  اومده خربزه ای شده؟ باید شبا سرشو صاف بذاری روی بالش تا گرد بشه

نه سزارین اره اشتباهم این بود که تا ۴۰روز همش ب چپ یا راست میزاشتنش بعد اون صاف میزارم

۴۰روزش بود بردم مرکز بهداشت ۵کیلو بود قدشم ۵۴ونیم نه ریز نیست مدل سرش خربزه ای احتمال داره بخاطر مدل ...

قد ۶۰ روزگی رو نمیدونی؟ 

۵۰ بدنیا اومده 

مثلا ۶۰ روزگی ۸ سانت  اضافه میکنه

وزن هم ۲ کیلو به وزن تولد.

۲ سانت هم دور سر .

نه سزارین اره اشتباهم این بود که تا ۴۰روز همش ب چپ یا راست میزاشتنش بعد اون صاف میزارم

پس تنظیم کن.

روزا به پهلو

شبا صاف

هی این پهلو به اون پهلو هی وسط

تا ۱۸ یا ۲۴ ماهگی وقت هست برای  شکل گرد شدن سر 

نگران نباش.

ولی اهمیت هم بده