2733
2739
عنوان

کار بدی میکنم؟😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس انداز کردنت خوبه

ولی اینکه میگی مشکل نداره سیسمونی رو خودتون بخرید و بخوای بهش دروغ بگی درس نیس(این نظر منه با توجه با زندگی خودم ممکنه تو زندگی شما خیلی چیزا متفاوت باشه)

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2728

منم همینکارو میکنم البته با پولی که پدر مادرم میدن امروز خر شدم دویست از پولمو که مامانم واسه تولدم داده بودو دادم بهش مث چی پشیمونم 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
2738

اگه اون پولها رو برای خودت میده و اختیار داری توی نحوه خرج کردن، مشکلی نداره

ولی اگه مثلا میده که شما برای خونه میوه بخری و جای دیگه ای خرج میکنی اونوقت فکر میکنم مشکل شرعی داره

کج کلاه خان یارمه

نمیدونم از لحاظ شرعی حکمش چیه ولی پدر و مادر شما اصلا وظیفه ای ندارن برای بچه ی شما و همسرتون سیسمونی بخرن و اگه دارن زحمت میوفتن از بزرگی و مهربونیشونه شما هم دارین این پول رو صرف خرید برای بچه ی خودتون میکنین و میاد تو خونه ی خودتون

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
فکر کنم از نظر شرعی درست نباشه حتی یه قرون از پول شوهر بی اجازه خرج بشه ، حتی نذر بی اجازه هم کنی هم ...

اخه پولیو که میده دیگه میده واسه خودم منم پس اندازش میکنم.با رضایت کامل بهم میده

2706