2733
2734
عنوان

بنظرتون شک کنم یا ن،؟؟؟؟!

164 بازدید | 10 پست

کار شوهرم جوریه توی چن تا روستای مشخص کار میکنه و چن روز در هفته نیست ی مدت هیلی رفتارش عوض شد عصبی سرد یکسره بهونه میگرفت و بهم میتوپید  منم خیلی بهش شک کردم بهش کفتم منو ببر جاهایی ک کار میکنی امروز منو برد اون روستاهایی ک کار میکنه ولی خب ظهر بود کسی بیرون نبود ولی روستاهای خیلی بی امواناتی با مردم ساده ای داشت بعد رفتیم ی روستا از دور نشونم داد گفت ادمای مضخرفی داره نریم اونجا دیگ منو نبرد منم وسط راه گفتم اوم روستای لعنتی جی داشت ک منو نبردی  اونم عصبانی شد سریع دور زد گفت بریم نشونت بدم و ببرمت خونه بندازمت منم دیدم عصبیه گفتم ن نمیخوام ببینم برام مهم نیست دیگ نرفت بعد میدونید چیه شوهرم بیشتر کارش همون روستاست بنظرتون مشکوک شم یا ن ؟؟بعد ی جای خیلی افتصاحیه امکانات خیلی کم بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ذهنتو خراب نکن انشالله چیزی نیست ولی اگر خدایی نکرده باشه به وقتش خدا طوری رسواش میکنه که ادم حیرت میکنه

شاید واقعا از وضعیت بدی که اونجا داره و سرکاره خسته و عصبی شده

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2738

عزیزم به چی مشکوک باشی؟ مردی بخواد خیانت کنه میکنه حالا میخوای بدونی چی بشه الکی ارامش رو از خودتو زندگیت بگیری، گیرم که فهمیدی اون کار خودشو نمیکنه؟ میکنه تازه هیزتر میشه جلوت بیشتر انجام میده

اره عزیزم

عزیزم با زبون خوش و محبت و صبر سعی کن شوهرتو سمت خودت بکشی انشالله مشکلت حل میشه ولی یکم سیاست ب خرج بده گلم

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
حق نداشتم شک‌گنم؟؟

اول که خیر نداشتید ...چرا میگم نداشتید به چند دلیل اول که سیم پیچی مغز اقایون باما فرق داره ..از اینکه همسرشون رو ببرن جایی که کار میکنن خوششون نمیاد ...سرد و عصبی شدن مردها گاهی واقعا چیزی نیست که ما فکر میکنیم ..بعد شما گفتی منو ببر بعد گفتی چرا فلان جا نبردیم ..خوب معلومه حس عدم اطمینانتون رو منتقل کردید ..بعد دوباره گفتی نه نمیخواد ...قشنگ معلوم بوده اومدی سرو گوشی آب بدی ..تازه چیزیم باشه فرضا با بی سیاستی لو دادی