2733
2734
چند ساله ازدواج کردی؟

١١ ساله 

اوايل من ميخواستم ميگفتم چند سال ديگه شوهرم از اول نميخواست 

الانم ميبينم اگه بچه بيارم شايد نتونم زندگي اى كه دوست دارمو براش فراهم كنم با اين اوضاع هم آينده خوب و خوشبخت نميشن بچه ها 

الانم ميگم بخاطر خودم چرا يكى ديگه رو بيارم كه آينده خوبى در انتظارش نيست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انگار منم عادت کردم دلمم دیگه بچه نمیخاد

هرچي بيشتر ميگذره ادم كمتر دلش ميخواد😁

الان بچه ها آينده ى درخشانى در انتظارشون نيست واقعا 

كه ما بخاطر حس مادرى بخوايم در حقشون ظلم كنيم

2738
احتمال ندادی چند سال دیگه شوهرت بچه بخواد و شما توانایی نداشته باشی؟؟ چقد خوبه زندگیت ترس نداشتین

اون ميگه به هيچ وجه نميخوام 

يه مدت به سرم زد برم تخمكامو فريز كنم براى زمانى كه شايد بچه دار نتونم بشم 😐بعد ديدم كار سختيه بيخيالش شدم 

تا ٤٠ سالگي امكان بچه دار شدن هست 

بعد از اونم كه سر پيرى بچه ميخوايم چيكار😂

من عاشق بچم اما شوهرم نمیخواد.نمیدونم چطوری راضیش کنم.یبار موفق شدم اما انقد تو بارداری سختی کشیدیم و اخرشم بچم نموند دیگه حسابی ترسیده و به هیچ وجه زیر بار نمیره.از کارم بیکار شده نگران خرجشم هست.میگه چندسالیم باهم خوش بگذرونیم بعد.۳ ساله ازدواج کردیم😭😭😭

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢

خودم و همسرم خواستیم. عاشق بچه هستم

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
من عاشق بچم اما شوهرم نمیخواد.نمیدونم چطوری راضیش کنم.یبار موفق شدم اما انقد تو بارداری سختی کشیدیم ...

دیوونه ای

باشوهر بیکار بچه برا چی میخای بیاری

بچه اینده میخاد

2706