2733
2734
عنوان

اين نهمين ساله كه منتظرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 98 پست
من هر ماه كه پريودم عقب ميوفته مث ديوانه ها مدام بيبي چك ميزنم دريغ از يه بيبي چك اشنباه😢

درست مثل امروزه من که بازم منفی شد اصلا بچه های سایت که میان عکس بی بی چک ها با هاله یا کاملا مثبت میذارن رو چنان با ذوق نگاه میکنم که نگو آااااارزومه دیدنه یه همچین صحنه ای

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

امروز اينقدر با مشت زدم روي اين رحم لعنتي كه انگار ميخواستم تقاص اين ٩ سال نااميدي و اشكمو از رحمم بگيرم😢😢😢

خدایا.......... من منتظر یه معجزه ام،
رب لا تذرنی فردا، وانت خیرالوارثین
بچه ها شرمنده نميتونم جواب تك تكتونو بدم چشام از اشك پر و خالي ميشه

عزیزم با دل شکستت امشب از خدا بخواه که تو تقدیرت بچه رو بنویسه

درکت میکنم.منم پارسال اینموقع حالم به خرابی حال الان شما بود بعد از چندسال انتظار دیگه امیدی به باردار شدن نداشتم .الانم منتظر بدنیا اومدن بچم هستم

امیدوارم سال دیگه اینموقع حال الان من نصیبت بشه دوستم😘😘😘😘

دوست گلم میخوام ی چیزی برات تعریف کنم شاید دلت شاد شه و امیدوار بشی دایی و زندایی من هشت ساله ازدواج کردن و بچه دار نشدن هشتتتتت سااااللل!! همه جا دکتر رفتن دوا درمون کردن از دکترای رشتو قزوین و تهران بگیر تا کل ایران ولی جواب نگرفتن ما همه برامون ارزو شده بود داییم پدر بشه امروز بعد هشت سال ی خبر مامانم بهم داد از صبح تا الان انگار رو ابرام از شادی دارم میمیرم مامانم گفت زنداییم حاملست بعد از هشت سال انتظار و جالبش اینه بدون دوا درمون حامله شده!!! زنداییم خیلی مشکل داشت حالا بدون دوا درمون !! چون برادرش دور از جون شما فوت شده بود جدیدن دوا درمون رو فط کرده بود و دیگ دکتر نمیرفت تا اینکه خودش حامله شده واقعا شبیه ب ی معجزست ..

انشالله ب این شبای عزیز شما هم مثل زنداییم بشید❤امین..

اینو تعریف کردم ک امیدتو از دست ندی و بدنی خدا معجزه گر بزرگیه

٤ بار آي وي اف كردم نگرفت😢

سلام عزیزم نا امید نباش اول ازخدا وائمه بخواه و بعدش نذرسادات کن درنهایت صلوات یا خیرات نذر کن به نیت بچه دارشدنت برای شهیدابراهیم هادی و شهیدسامانلو 

از خدا بخواه به بزرگی خودش و به حرمت شهدا بهت فرزندصالح و سلامت بده ،شهدارو صدابزن بخواه برات دعاکنن دردودل کن باهاشون چون درجه تقوا و ایمان دوشهیدبالابوده و عارف بودن خدا دعاشونو رد نمیکنه 

به تاپیکم سربزن کلی کامنت حاجت روایی هست شکرخدا خیلی ها به واسطه دعای خیر شهدا از خدا حاجت گرفتن و مادرشدن برو بخون 

هرکس اعتقاد نداره ریپلای نکنه مرسی 😍👉👉👉👉 

یاعلی https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2239203&slug=از-شهدا-حاجت-گرفتم&postId=90524021

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
عزیزم با دل شکستت امشب از خدا بخواه که تو تقدیرت بچه رو بنویسه درکت میکنم.منم پارسال اینموقع حالم ب ...

خدا رو شكر انشالله به سلامتي دنيا بياد

عزیزم ان شاالله آخرین سال انتظارت باشه

عزیزم شما کورد بودی؟

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
خدا رو شكر انشالله به سلامتي دنيا بياد

بسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 1 ﴾

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿ 2 ﴾

الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 3 ﴾

مالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿ 4 ﴾

إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿ 5 ﴾

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿ 6 ﴾

صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿ 7 ﴾

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دوست گلم میخوام ی چیزی برات تعریف کنم شاید دلت شاد شه و امیدوار بشی دایی و زندایی من هشت ساله ازدواج ...

خدا رو شكر انشالله به سلامتي

نه اصلا ناراحت نشو کاملا حق داشته خواهرشوهرت که نگفته حتما سر فرصت برو پیشش و تبریک بگو بهش 

اتفاقا تا همسرم حرفش تموم شد بدو رفتم سمت تلفن و کلی ذوق داشتم.گفت سوپرایز شدی.انگار بیشتر از همه تو ذوق داری.

2706