2733
2739
عنوان

اين نهمين ساله كه منتظرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1028 بازدید | 98 پست
خواهرشوهرمم بعد10سال امروز عصر شنیدم بچه بغل بوده.شوهرم اومد گفت.زنگ زدم نگو رحم اجاره کرده بودن.سور ...

حتما خواستن تا همچی تموم بشه خودتو ناراحت نکن

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۸سال ازدواج کردم ۶سال منتظرم ۳تا سقط داشتم یک ساعت پیشم پریود شدم😢😭امیدوارم که خدا به شما وهر کی منتظر مادر شدنه بچه سالم و زیبا بده

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
2731

استارتر اگه اهوازی برو دکتر* دیباوند *

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
خواهرشوهرمم بعد10سال امروز عصر شنیدم بچه بغل بوده.شوهرم اومد گفت.زنگ زدم نگو رحم اجاره کرده بودن.سور ...

عزیزم ناراحت نشو

شاید ترسیدن بچه قبل از بدنیا اومون اتفاقی براش بیفته .واسه همین مخفی کردن

واسه شما راحته میگی چرا مخفی کردن ولی واسه اونا خیلی سخته گفتنش.

یکی از اقوام ما رحم اجاره کرد بجز خودش و شوهرش تا روز دنیا اومدن بچه اطلاعی نداشتن

چرا؟ چون بار اول که رحم اجاره کرد بچه هشت ماهه تو رحم خفه شد .بار دوم دیگه به هیچکی نگفتن تا روز زایمان 

2738

هیچ کارخدا بی حکمت نیس عجله نکن میدونم سخته خیلی زندگی ها ازهم پاشیده شده الان بیمارستان ابن سینا تهران رایگان واسه کسایی ک ۵سال ب بالا ازدواج کردن وباردارنشدن رایگان هزینه بارداری رو میده زیرنویس هم شد توتلویزیون بیمارستان شریعتی دکتر آل یاسینی رایگان اینکارومیکنن الان چیزی ب اسم نازایی وجودنداره نگران نباش انشاالله ک خدا امسال دامنتو سبزمیکنه گلم

دکترتو عوض کن 

توروخداناراحت شو طی کردن این مراحل بی نهایت غم انگیزه اونم تودلش غوغاهست حتمادلیلی داشته